17-07-2024 17:30

3 yıl geride kaldı

2019-04-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-04-03
.stripslashes($urun->baslik).

‘Daha dün gibi’ diyeceğim çok klasik bir giriş olacak ama gerçekten dün gibi...

Hafıza sorunu yaşayan biri olmama rağmen o günü dün gibi hatırlıyorum. Hatta öncesini bile... Sevgili dostum Zeynep Akar ile Kocaeli Life’ı çıkarmaya karar verdiğimiz günü, isim bulma çabamızı, hayvan sevgimiz nedeniyle bahçeli ofis arayışımızı, derginin ilk sayısının hazırlık aşamasını...

Ve kurdelenin kesildiği anı...

Anne değilim ama doğum sancısı nedir biliyorum. Kocaeli Life’ın ilk sayısını elimize aldığımız gün yaşadığım heyecanı da unutamıyorum.

Düşünebiliyor musunuz aradan tam 3 yıl geçmiş.

3 koca yıl. 36 sayı, 4 bin 752 sayfa. Her geçen gün artan okunma oranları, halka halka yayılan etki.

Bu süre içerisinde binlerce insana dokunmuş, yüzlerce mekana konuk olmuşuz. Kocaeli’de artık ‘yeni’ ne varsa bizden sorulur olmuş. Yeni yüzler, yeni mekanlar, yeni kurumlar, yeni uygulamalar. Yenilerin yanı sıra ‘köklü’ kişi ve kurumları da örnek olması amacıyla sayfalarımıza taşımışız. Kısacası Kocaeli’ye rehber olmuşuz. Yeni yola çıkanları teşvik etmiş, başarıyı ödüllendirmişiz.

3 yılın sonunda geldiğimiz nokta şu: Bu dergiyi dijital ortamda her ay 20 bine yakın kişi takip ediyor. Bunu biliyor olmanın mutluluğu ve gururu tarif edilemez.

Biz, ‘Bu da yetmez’ diyenlerdeniz. Her ay daha iyi daha güzel daha mükemmel bir dergiyle karşınıza çıkmaya çalışıyoruz. 3 yılı geride bırakırken size söz veriyoruz: Sizi asla kalitesiz bir dergiyle karşı karşıya getirmeyeceğiz. Bundan emin olabilirsiniz.

Bizi izlemeye devam edin.

★ ★ ★

Bu ay kapağımızda geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın adresi; Özel İzmit GETAT Kliniği var. Geleneksel tıbbın mucizevi etkilerinden yararlanmak istiyorsanız lütfen ‘merdiven altı’ olarak tabir edilen yerlere itibar etmeyiniz, kendinizi alanında uzman iki hekimin görev yaptığı GETAT’a teslim ediniz.

Nisan sayımızda sizleri başarılı iş adamı Murat Mustafa Satı’nın ilimize kazandırdığı, kalitesi ve getirdiği yeniliklerle yeni bir cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerleyen DoubleTree By Hilton Kocaeli Oteli’ne götüreceğiz. İddia ediyoruz, bu otele bayılacaksınız.

Bu ay sağlık haberlerimiz o kadar zengin ki... İlimizin önde gelen sağlık kurumlarından Akademi Hastanesi, Konak Hastanesi, Acıbadem, Medikalpark Gebze, Dünya Göz Hastanesi’nin doktorları ilgiyle okuyacağınız röportajlar ve haberler ile Kocaeli Life’te.

Sağlık olur da güzellik olmaz mı? Öznur Koçoğlu Hairdresser ve Özel Bennu Polikliniği’nin yeni uygulamalarını da sizler için araştırdık ve sayfalarımıza taşıdık. Eğitim bizim olmazsa olmazımız. TED Kocaeli Koleji Okul Öncesi Kademesi, Özel Şefkat Özel Eğitim Okulu ve İzmit Sanat Merkezi de her zamanki yerinde.

‘Gezelim-Görelim’ köşemizde bu ay Gölcük’teki Renna Kuaför ve 41 Burda AVM’deki Ali Gür’ün sahibi Tülay Morkan, Tayland’ı yazdı. ‘Lezzet Durakları’ köşemizde ise Kahramanmaraş’ın en özel lezzetlerine yer verdik.

Kocaeli Life’ın nisan sayısında modadan alışverişe, cemiyet hayatına kadar daha neler var neler. Merak ediyorsanız, sayfaları çevirmeye başlayın.

Keyifli okumalar.

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.