05-12-2023 05:29

Virüs, bakteri ve mantara son; Autobella

2020-03-23    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-03-23
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle temizlik ve hijyen hassasiyetimiz kat be kat arttı. Bu salgınla birlikte, sağlığımızı tehdit edebilecek virüs ve bakterilere karşı kişisel temizliğimize dikkat etmenin dışında yaşam alanlarımızı dezenfekte etmenin önemi de ortaya çıktı. Hastalık yapıcı özellikteki mikrop ve virüslerin ortamdan uzaklaştırılması veya ortadan kaldırılması amacıyla otomobillerde, evlerde ve iş yerlerinde dezenfekte uygulamaları hız kazandı. Yaşam alanlarını bakterilerden, virüslerden ve mantarlardan arındırmak isteyen vatandaşların imdadına ise Autobella yetişti.

 

ARAÇ DEZENFEKSİYONU

Araç bakım ve koruma noktasında sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştıran Autobella, son teknoloji ürünü cihazları ve Sağlık Bakanlığı onaylı antibakteriyel ürünleriyle sadece araç sürücülerinin değil, evini ve iş yerini dezenfekte etmek isteyen vatandaşların da başvurduğu bir numaralı adres haline geldi. Feyza Ekşi Muti ve Aşkın Ekşi kardeşlerin sahibi olduğu Autobella, marka fark etmeksizin tüm araçlarda ozon temizliği, sıcak buharlı dezenfeksiyon uygulamaları yapıyor. Randevu sistemiyle çalışan Autobella, antibakteriyel uygulamalarla araçları bakterilerden arındırıyor. Bu işlemlerden sonra, kullanıma göre araç içerisinde 3 aya kadar bakteri oluşumu görülmüyor.

 

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

Araçların iç ve dış temizliğini Sağlık Bakanlığı onaylı antibakteriyel ürünlerle yapan Autobella personeli, daha sonra içerisinde dezenfekte bir ürün olan anticor bulunan, yüksek ısı veren ozon makinesiyle bakteri temizliğini gerçekleştiriyor. Bakterileri ısıyla yok eden cihaz, aracınızın en ulaşılmaz noktalarında tek bir bakteri dahi bırakmıyor. Autobella’nın ortaklarından Aşkın Ekşi, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bebekli, çocuklu sürücüler, şirket aracı kullananlar ya da gribal bir enfeksiyon geçiren sürücüler, günlerdir bizleri arayarak araç içerisinde bakteri temizliği yapıp yapmadığımızı soruyor.

 

BUHAR TEMİZLİĞİ

Biz yıllardır araçlarda en son teknolojik cihazlarla bakteri temizliği yapıyoruz. Son günlerdeki olağanüstü durum nedeniyle de cihazlarımızın sayısını artırdık. Yeni teknoloji olan buharlı bakteri öldürme cihazlarını envanterimize aldık. Bu cihaz, tüm şubelerimizde, mesai saatleri içerisinde aktif şekilde kullanılmaktadır. Buhar makineleri sayesinde yüksek ısıyla aracın içinde bakterileri tamamen yok ediyoruz. Araç sürücüleri bu temizliği mevsim geçişlerinde zaten yaptırmalı. Günümüzde olağanüstü bir durum söz konusu, bu nedenle sürücüler istedikleri sıklıkta bakteri temizliğini yaptırabilir. Sürücülerin araçlarını bize bırakmaları ya da yerinde uygulama talepleri varsa bizleri aramaları yeterli.”

 

EV, OFİS VE İŞ YERİ…

Autobella, dezenfeksiyon işlemini sadece araçlarda değil ev, iş yeri, ofis ve fabrikalarda da yapıyor. Uzman ekipler eşliğinde, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ürünlerle tüm yaşam alanlarınızı periyodik aralıklarla yaptığı uygulamalar sayesinde bakteri, virüs ve mantarlardan arındırıyor. İstanbul’da kurumsal bir çok firmaya bu anlamada hizmet vermeye başlayan Autobella, aynı zamanda Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bir çok fabrikayla dezenfekte uygulamaları için yıllık anlaşma yaptı. Şehrimizde bulunan tüm otomotiv plazalarının dezenfeksiyonu da Autobella tarafından yapıldı.

 

İLETİŞİME GEÇİN

Siz de aracınızı, evinizi, ofisinizi, iş yerinizi ya da fabrikanızı virüslerden ve bakterilerden arındırmak istiyorsanız; 0553 457 88 04 numaralı telefonu arayabilir ya da aşağıdaki iletişim adreslerine başvurabilirsiniz.

 

 

 

RANDEVU İÇİN İLETİŞİM

 

Adres: Aydınlı Mah., İzzet Kabadayı Cad., Gizlibahçe Sitesi, B-3, Daire:4, Tuzla/ İstanbul

 

Telefon: 0553 457 88 04

 

Instagram-Facebook: @autobella

 

Web: www.autobella.com.tr

 

Mail: askin.eksi@autobella.com.tr

 

Mercedes Mengerler: 0262 371 32 57

 

Toyota Kaya: 0262 335 38 71

 

Hyundai Fertan: 0262 335 56 00

 

Seat Skoda Keleşler: 0262 333 03 00

 

 

NASIL ARANDI: #autobella # kocaeli # izmit # araç # ev # iş yeri # ofis # coronavirüs # dezenfektasyon # dezenfekte # temizlik # virüs # bakteri # mantar # aşkın ekşi # feyza ekşi muti

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.