29-02-2024 22:08

TOYOTA SERVİS BAKIM KAMPANYASINDA SON GÜN 27 HAZİRAN

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 16/06/2023
Toyota Plaza Kocaeli Kaya, araç sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap veren, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetleriyle şehirde fark yaratıyor
.stripslashes($urun->baslik).

Deneyimli ve uzman ekibiyle sunduğu  "Yaz Servis Kampanyası" nda son gün 27 Haziran. İşte kampanyanın detayları…

Toyota Servis kampanyası ile yaza bakımlı girin!

22 Mayıs -  27 Haziran tarihleri arasında geçerli olan servis bakım kampanyası kapsamında, tüm modellerde geçerli fren balataları ve diskleri, amortisörler, silecekler ve debriyaj setlerinde yüzde 25 indirim; taşıma aksesuarlarında da yüzde 15 indirim ve ücretsiz check – up fırsatı sizleri bekliyor.

3 YAŞ VE ÜZERİ TOYOTA MODELLERDE

Kampanya dâhilinde, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresinde yüzde 20 indirim sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de yüzde 15, taşıma aksesuarları ve bakım işçiliğinde de yüzde 15 indirim fırsatı yer alıyor.

Ücretsiz chech-up kapsamında ise; Fren balata ve disk kontrolü, Silecek kontrolü, Amortisör kontrolü Akü, Fren hidroliği ,Aydınlatma grubu (far, stop, sinyal ampullerinin) kontrolü, Lastik diş derinliği ve basınç , Cam suyu, Motor soğutma suyu antifreeze ,Motor yağı seviye, Aks körüğü hasar kontrolü, Motor altı yağ kaçağı ve Klima performansı kontrolleri bulunmakta.

Aracınıza gözümüz gibi bakıyoruz

Toyota Plaza Kocaeli Kaya olarak, Toyota kullanıcılarına özel her türlü ihtiyaca cevap veren, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunmaktayız. Sizi önemsiyoruz ve aracınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Araçlarınızın bakım ve onarım işlemlerinde güvenilir bir adres arıyorsanız, Toyota Plaza Kocaeli Kaya sizler için en doğru tercih.

 Müşterilerimiz Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya Nasıl Ulaşabilirler?

Toyota servis kampanyamız için Toyota Online Servis Randevusu üzerinden veya 0262 333 52 92 numaralı hattımızı arayarak randevularını alabilirler. Randevu alarak gelen müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlayıp araçlarının tüm kontrollerini, ihtiyaçlarını zamanında tamamlıyoruz.

Hemen Toyota Plaza Kocaeli Kaya'ya gelin ve aracınızı yaza hazırlayın!

Detaylı bilgi için;

Toyota Plaza Kocaeli Kaya

Körfez Mh. Ankara Karayolu Cd. No:24 Merkez / Kocaeli

Telefon: 0262 333 5292

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASIL ARANDI: #toyota # toyota plaza kocaeli kaya # otomotiv # yedek parça # araç # araba # servis

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.