Sağlık, güzellik ve konfor tek çatı altında; HUNZA CAMP

2019-06-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-06-07
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: ZEYNEP AKAR

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN 

 

Tanınmış televizyoncu Tuğba Ciğerdelen tarafından birkaç ay önce ilimizde hizmete açılan, Türkiye’nin kişiye özel hizmet veren ilk ve tek VIP sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp, artık yeni yerinde. Kartepe Köseköy’deki binasından, İzmit Yuvam Akarca bölgesine taşınan merkez, bundan böyle yemyeşil bir bahçenin içerisindeki tripleks villada hizmet verecek.

Danışanlarına çok daha huzurlu ve dingin bir ortamda, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçladıklarını söyleyen Tuğba Ciğerdelen, “Hunza Camp; insanların sağlıklı beslenmeyi öğrenebileceği, spor yapabileceği, her türlü kilo problemini çözebileceği, isterse dinlenip sakinleşebileceği bir konseptle kurulmuştu. Kocaeli halkı; kişisel ihtiyaçlara uygun çözümlerin üretildiği, sağlıklı yaşamın altın kurallarının uygulandığı ve kilo kontrolü noktasında çok başarılı sonuçların elde edildiği Hunza Camp’ı kısa sürede tanıdı ve benimsedi. Ancak merkezimize olan talep arttıkça binamız bize dar gelmeye, ihtiyaca cevap vermekte zorlanmaya başladık. Bunun üzerine yeni bir yer arayışına girdik ve kısa sürede, Yuvam Akarca bölgesindeki yeni yerimize taşındık. Bundan sonra misafirlerimizi; yemyeşil bahçesinde huzur bulacakları, sağlıklı bir yaşama adım atarken kendilerini her zamankinden daha özel hissedecekleri çok daha konforlu bir alanda ağırlayacağız” diyor ve ekliyor: “Yeni yerimizde, hizmet alanımızı da genişlettik. Artık Hunza Camp’ta yoga ve cilt bakımı da var.”

 

 

ARTIK YOGA DA VAR

Hunza Camp’ın yeni yeri, eskisine göre çok daha merkezi bir noktada. Yuvam Akarca’da bulunan 350 metrekare kullanım alanına sahip tripleks villa, hem önündeki hem de arkasındaki yemyeşil bahçesiyle oldukça huzurlu bir ortam sunuyor. Hunza Camp’ın kurucusu Tuğba Hanım, binayı dekore ederken danışanlarının konforu ve rahatı için her ayrıntıyı düşünmüş.

Sadece randevu sistemiyle çalışan merkezin ağaçlarla çevrili arka bahçesi, farklı bir konseptle dizayn edilerek yoga alanı olarak düzenlenmiş. Hunza Camp danışanları, bu alanda kuş cıvıltıları eşliğinde yoga yapıyor, zihinsel ve bedensel olarak rahatlarken günün stresinden de kurtuluyor. Ayrıca Hunza Camp’ta artık hamile yogası, yüz yogası ve anne-çocuk yogası yapma imkanı da var. Binanın ön bahçesi ve bahçedeki geniş veranda ise çoğu kez sağlıklı içeceklerin eşlik ettiği, hoş sohbetlerin mekanı oluyor.

Binanın giriş katı, spor aktivitelerine ayrılmış. Fitness ve reformer pilates alanı olarak belirlenen geniş salonda, başarılı spor eğitmeni Melis Zafer ile bire bir ders yapabilirsiniz. Randevu saatinizde sadece size ait olan Hunza Camp’ta, ihtiyacınıza göre hazırlanmış egzersiz programıyla çok daha kısa sürede ve sağlıkla kilo verebilir ya da form tutarak istediğiniz fit görünüme kavuşabilirsiniz.

 

FAZLA KİLOLARDAN KURTULUN!

Aynı katta bulunan ve arka bahçeye açılan geniş mutfak ise hem Hunza Camp ekibinin hem de merkezin üyelerinin en sevdiği bölümlerin başında geliyor. Güne erken başlamak isteyenler, önce bu mutfakta kendileri için hazırlanan sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltıyla enerji depoluyor, ardından yoga ya da sabah sporunu yapıp zinde bir şekilde günlük aktivitelerine devam edebiliyor.

 

 

CİLT BAKIMI DA VAR

Hunza Camp’ın yeni binasının ikinci katı ağırlıklı olarak kilo kontrolüyle ilgili çalışmalara ve cilt bakımına ayrılmış. Merkezin danışanları, burada diyetisyen Türkan Dayıoğlu tarafından ağırlanıyor. Dayıoğlu, fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişinin bilgilerini alıyor, ihtiyacı tespit ediyor ve yine kişiye özel bir program hazırlanıyor. Belirlenen beslenme şekli gerektiğinde spor, gerektiğinde zayıflama ve sıkılaşmaya yardımcı cihazlarla desteklenerek istenilen sonuca en kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor. Unutmadan ekleyelim, zayıflama ve bölgesel incelmeye yardımcı olan Hypoxi Konsept, Hypoxi L250, Hypoxi Dermology cihazları, İzmit’te sadece Hunza Camp’ta bulunuyor. Hunza Camp’ın bir diğer yeniliği ise cilt bakımı bölümü. Danışanların cilt sağlığı ve güzelliği için de bir bölüm ayrılan Hunza Camp’ta profesyonel cilt bakımı, uzman estetisyen Ayşe Karahacıoğlu tarafından yapılıyor.

 

 

KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Hunza Camp’ın çatı katı ise kendisini şımartmak isteyenlere ayrılmış. İçinde televizyonu da bulunan geniş bir dinlenme odası, sauna ve jakuzinin bulunduğu bu kat, talep edildiği takdirde kişiye özel kapatılıyor. Hunza Camp üyelerinin ücretsiz faydalanabildiği bu bölümde sınırsızca sauna/jakuzi sefası yapmak, kendinize ait odanızda dinlenerek günün gerginliğini atmak ya da odanın balkonunda bir fincan bitki çayı eşliğinde rahatlamak oldukça keyifli.

 

 

KAMPA ALIYOR

Bu alan ayrıca, Hunza Camp’ın, uzun süreli kampa girmek isteyen üyeleri tarafından da yaşam alanı olarak kullanılıyor. Hunza Camp’ta yatılı olarak sağlıklı yaşam ya da zayıflama kampına girmek isteyenler, 5 ya da 10 gün süreyle bu katta ağırlanıyor. Bu zaman zarfında beslenme programından spor aktivitelerine, zayıflamaya yardımcı cihazların kullanımından uyku düzenine ve dinlenme saatlerine kadar her şey Hunza Camp’ın uzman ekibi tarafından programlanıyor.

 

Hunza Camp, her zaman olduğu gibi size ayrılan saatlerde, sadece size hizmet veriyor ve çalışma saatlerini talebinize göre ayarlıyor. Eğer siz de bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak, sağlıklı bir yaşama adım atmak, huzur dolu bir ortamda egzersiz ya da yoga yaparak rahatlamak ve fazla kilolarınızla vedalaşmak isterseniz, Hunza Camp’ın bahçe kapısını mutlaka aralamalısınız. 

 

İLETİŞİM

Adres: Alikahya Fatih Mh. İshak Paşa Cd, Kural Sk No:12, 41310 İzmit

Telefon: (0532) 733 35 41

 

NASIL ARANDI: #Hunza Camp # Tuğba Ciğerdelen # sağlıklı yaşam merkezi # pilates # yoga # reformer # diyet # cilt sağlığı # zayıflama # sağlık # uyku düzeni

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.