21-05-2024 06:36

2.5 milyon kişinin cebindeyiz

2018-01-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-01-02
.stripslashes($urun->baslik).

Evet, yanlış duymadınız! Kocaeli Life dergisi, 2.5 milyon kişinin cep telefonunda ya da tablet bilgisayarında. Böylesine geniş bir kitleye ulaşabilen başkaca bir yazılı basın organı var mıdır acaba bu kentte?

Tabii ki hayır!


Peki, böylesine kolay ulaşılabilen? Kocaeli’nin, hatta Türkiye’nin, hatta ve hatta dünyanın neresinde olursanız olun, Kocaeli Life elinizin altında, bir ‘tık’ uzağınızda.

Turkcell’in ‘Dergilik’ uygulamasını indiren 2.5 milyon kişi, Kocaeli Life’ı anında, hem de ücretsiz okuyabiliyor. Peki, kaç kişi mi okudu? Turkcell’den aldığım raporu sizlerle paylaşmak istiyorum. Büyük bir gururla, onurla…

Dergilik uygulamasına kasım ayının ortalarına doğru dahil olduk ve ben bu yazıyı kaleme alırken aralık ayının tam ortasındaydık.

Bu süre içinde 10 bin 294 kişinin ‘Dergilik’ uygulamasından Kocaeli Life’ı okuduğunu söylesem…

İnanılır gibi değil, değil mi? Bu kadar kısa sürede 10 bin 294 kişinin Kocaeli Life’ı indirdiğini ve okuduğunu bilmek bizi inanılmaz mutlu etti.

***

Sırada ne mi var? Bu motivasyonla yerimizde sayacak değiliz herhalde.

Sizin için yeni sürprizlerimiz var. Madem ki Kocaeli Life’ı dijital ortamda görmek hoşunuza gitti, madem ki 10 bin 294 kişi bizi bu uygulamadan takip ediyor, o halde çıtayı biraz daha yükseltmek lazım.

Kocaeli Life’ı dijital ortamda daha da zenginleştirmek ve büyütmek için kolları sıvadık bile. Dergimizin sayfa sayısı sınırlı olduğu için yer veremediğimiz, zamanımız kısıtlı olduğu için yetiştiremediğimiz haberleri artık ‘Dergilik’ uygulamasındaki Kocaeli Life’ta bulacaksınız.

Her ay bayinizden aldığınız ya da abone sistemiyle size ulaşan Kocaeli Life’ı keyifle okurken, ‘Dergilik’ uygulamasındaki Kocaeli Life’a da ‘Acaba yeni ne var?’ diyerek göz atma ihtiyacı hissedeceksiniz.

Bu kentteki magazin-aktüel gelişmeleri kaçırmamak istiyorsanız bir gözünüz de ‘Dergilik’ uygulamasındaki Kocaeli Life’ta olsun.

Yeni yılla birlikte daha pek çok yenilikle karşınızda olacağız.

Bizi izlemeye devam edin!

***

Kocaeli Life, yeni yılın ilk sayısında yepyeni haberlerle dolu. Birbirinden ilginç röportajlar, yeni mekanlar, yeni yüzler, yeni tatlar, yeni hayatlar…

Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği’nin Başkanı Burcu Özkan’ın yürek burkan hikayesi de bu sayıda, kentimizin tanınmış ailelerinden Uzuner ailesinin fertleri Selma-Fevzi Uzuner’in filmleri aratmayacak aşk hikayesi de…

Düşlerevi’nin kurucuları Aslı Kocaoğlu ile Zeynep Dağlaroğlu’nun başarı hikayesini de keyifle okuyacaksınız, yüzen şehir Stockholm’e giden Birgül Bilger’in gezi yazısını da…

Sağlıktan spora, sanattan eğitime, lezzet duraklarından yeni yerler keşfine kadar her konuda birbirinden ilginç konu ve konuklarla bu ay karşınızdayız.

Keyifle okuyacağınıza inandığımız bir sayıyı daha sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni yılınız, yeniliklerle dolu geçsin.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.