21-06-2024 15:03

41 kere maşallah

2019-09-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-04
.stripslashes($urun->baslik).

Bir ‘maşallah’ınızı alırım!

Kocaeli’de bir ‘ilk’i gerçekleştirmek üzere çıktığımız yolda bugün 41. sayımızla karşınızdayız.

Kocaeli Life dergisi olarak yayın hayatımızdaki 4. yıla doğru pupa yelken giderken, Kocaeli’nin plakası 41’i de künyemize yazdırmanın tarifsiz mutluluğu içindeyiz.

Bugünlere gelmemizde emeği olan bütün çalışma arkadaşlarıma, Kocaeli Life’ı çıktığı ilk gün itibariyle bağrına basan, bu kentin bir değeri olarak kabul edip sahiplenen ve sevgiyle kucaklayan tüm okurlarımıza teşekkür ederim.

Sizlerden aldığımız güçle doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Kocaeli’nin en kaliteli, en çok okunan ve takip edilen dergisini her ay birbirinden zengin içeriklerle sizlere ulaştırmanın gayreti içinde olacağız.

Siz de bizi izlemeye devam edin lütfen.

 

★ ★ ★

 

Gelelim bu ay Kocaeli Life’ta neler olduğuna.

Öncelikle hepinize iyi eylüller.

Yaza konulan son noktanın ardından yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni hayaller arasında yepyeni bir sayı ile karşınızdayız.

Kapağımızda bu ay Diyet Bahçesi Beslenme ve Tedavi Merkezi’nin kurucusu diyetisyen Fadime Emel Kara var. Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz haydi bu eylül ayında yeni bir başlangıç yapın ve GAPS diyeti uygulayıcısı diyetisyen Fadime Emel Kara ile tanışın.

Yeni başlangıçlar için bir adres daha... Kaybettiğiniz saçlarınızı geri kazanmak istiyorsanız, Gülşah Kaya’nın sahibi olduğu Refresh Hair Clinic yanı başınızda, sizi bekliyor.

Eylül, eğitim sektörü için de yeni başlangıçlar demek. Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından Marmara Eğitim Kurumları’nın ilimizde açtığı Marmara Koleji’ni daha yakından tanımak ve yeni başlangıçlar yapmak için Kocaeli Life’ın bu sayısını mutlaka edinin. Eğitim köşemizde aynı zamanda Minik Ayaklar Kreş ve Gündüz Bakımevi’ni de bulacaksınız. Hem çocukların hem velilerin kendisini evinde gibi hissettiği bu kuruma bayılacaksınız.

 

★ ★ ★

 

Eylül ayına yeni bir başlangıç yaparak giren isimlerden biri de kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Lütfiye Ünlü. Hastalarını artık yeni merkezinde ağırlamaya başlayan Op. Dr. Lütfiye Ünlü ile yaptığımız röportajı kaçırmayın.

Kocaeli Life’ın eylül sayısında yaz-kış bronz kalmak isteyenlerin adresi Summer Shine Solarium, yeni sezona hazırlanan Makas Kuaför, yeni yerine taşınan Duru Güzellik Merkezi’ni de bulacaksınız. Yüz yogası için Hunza Camp’a, her derde deva balık çorbası için Wellborn Luxury Hotel’e gitmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Eylül sayımızda daha neler var neler. Sağlıktan spora, alışverişten modaya, güzellikten cemiyet hayatına kadar en renkli, en hareketli, en güzel haberler bu sayıda.

Eylül sayımızı kaçırmayın!

Sevgiyle kalın!

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life # köşe yazarı # gazeteci # eylül # sonbahar # dergi # kültür # sanat # magazin #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.