Hoş geldin Defne bebek

2018-04-13    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-13
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan, Toyota Plaza Kocaeli Kaya Sigorta Danışmanı Sinem Bayrak ve İlhan Döviz’de yönetici olarak görev yapan eşi Selçuk Bayrak, ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşıyor.

6 yaşındaki sevimli oğulları Emir’den sonra, geçtiğimiz günlerde kızları Defne’yi de kucağına alan Bayrak çiftinin mutluluğu ikiye katlandı.

 

anne
GELİN GİBİ SÜSLENDİ


Bayrak çifti, minik kızlarının doğumu için Medical Park Hastanesi’ni tercih etti. 2 bin 750 gram ağırlığında doğan Defne bebek için hastane odası adeta gelin gibi süslendi. Sinem Hanım’ın kız kardeşi Gizem Sonay’ın da ortaklarından olduğu Happy Bird Event adlı etkinlik ajansı tarafından gerçekleştirilen süsleme, Bayrak ailesinin ziyaretçilerinden tam not aldı. Baby shower, diş buğdayı, doğum günü, düğün organizasyonları ve butik catering hizmetleriyle, özellikle İstanbul’da geniş bir kesim tarafından tercih edilen Happy Bird Event, Defne bebek için somon rengi ve tonlarında bir konsept tercih etti.

 

MİS KOKULU HEDİYELER


Hastane odasını rengarenk çiçekler ve birbirinden lezzetli ikramlarla donatan Happy Bird Event, Defne bebeği görmeye gelen ziyaretçiler için de şık hediyelikler hazırlamıştı.

defne

İlk ziyaretçilerine mis kokulu lavanta keseleri ve badem şekeri dolu minik kavanozlar armağan eden Sinem Hanım ve minik Defne, 3 gün kaldıkları hastaneden, sağlıkla taburcu oldu.

defne_bebek1

NASIL ARANDI: #baby shower #Defne Bebek #Medical Park Hastanesi #Selçuk Bayrak #Sinem Bayrak

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.