16-07-2024 22:03

Esin Alçıoğlu, 13. Kitap Fuarı'nda

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 06/10/2023
Türk dili ve edebiyatı alanında aldığı eğitimi aynı dalda yüksek lisans yaparak tamamlayan; halk edebiyatı terimleri üzerine yazdığı kitap üniversitelerde kaynak eser olarak okutulan Esin Alçıoğlu, Kocaeli Kitap Fuarı'nda
.stripslashes($urun->baslik).

Zarafeti ve şıklığı ile girdiği her ortamda fark yaratan Esin Alçıoğlu, özellikle sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle Kocaeli cemiyet hayatının yakından tanıdığı bir isim. Türk dili ve edebiyatı alanında aldığı eğitimi aynı dalda yüksek lisans yaparak tamamlayan; halk edebiyatı terimleri üzerine yazdığı kitap üniversitelerde kaynak eser olarak okutulan Esin Alçıoğlu, Kocaeli 13. Kitap Fuarı'nda imza gününde okuyucularla buluşacak. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 13.’sü düzenlenecek Kocaeli Kitap Fuarı, Kocaeli Kongre Merkezinde yapılacak. Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 13. Kocaeli Kitap Fuarına araç ve yayaların rahat bir şekilde ulaşımını sağlamak için Seka Devlet Hastanesi arkasında bulunan dönel kavşakta düzenleme yapıldı. Kongre Merkezi karşısında bulunan 812 araç kapasiteli açık otoparka da ulaşımın sağlandığı kavşakta yapılan düzenleme ile araçlar ve yayalar güvenli ve düzenli bir şekilde açık otoparka ve kongre merkezine ulaşım sağlayabilecek.

NASIL ARANDI: #esin alçıoğlu # minik kalpler # oyun # kitap # çocuk # kitap fuarı # yazar # kocaeli # edebiyat

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.