5 yıldızlı iftar sofralarının adresi: Wellborn Luxury Hotel

2017-06-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-06-01
.stripslashes($urun->baslik).

 

Türk misafirperverliğini ve birbirinden lezzetli geleneksel iftarlıkları misafirlerine modern bir tarzda servis eden Wellborn Luxury Hotel, bu yıl da Ramazan ayında eşsiz panoramik körfez manzarasında, gün batımı ve iftar keyfini bir arada sunuyor.

 

Tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla misafirlerini ev konforunda ağırlayan Wellborn Luxury Hotel, Ramazan ayı boyunca huzur veren tasavvuf müziği ezgileri ve eşsiz bir manzaranın eşlik ettiği restoranlarında, her damak zevkine uygun 13 farklı menü alternatifi hazırladı.

 

Ramazan’ın coşkusunu ve bereketini geleneksel iftar sofralarında yaşatan Wellborn, iftar menülerinde Ramazan ayının vazgeçilmez lezzetlerine yer verdi.

İZ BIRAKACAK LEZZETLER

Sıcacık pideler, zengin iftariyelikler, nefis çorbalar, en taze mevsim sebzeleriyle pişirilmiş zeytinyağlılar, iştahınızı kabartacak salatalar; çiftlik kebabından kuzu tandıra her damak zevkine hitap edecek çeşitlilikte ana yemekler; tel kadayıftan tahinli kabak tatlısına, şekerpareden fırın sütlaca, cevizli baklavadan revaniye damağınızda iz bırakacak tatlılar bu yıl da Wellborn’un iftar sofralarındaki yerini aldı. Ramazan boyunca keyifli iftar davetlerine ev sahipliği yapacak olan otel, misafirlerini farklı mekanlarda ağırlıyor. Büyük gruplar için Ramazan boyunca havuz başında da  hizmet veren Wellborn Luxury Hotel, sunduğu ayrıcalıklı hizmet kalitesi, eşsiz manzarası ve unutulmaz iftar menüleriyle 5 yıldızlı bir Ramazan ayı yaşatmayı hedefliyor.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.