26-02-2024 11:07

10. yıla 10 numara kutlama

2017-01-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-01-05
.stripslashes($urun->baslik).

Acıbadem Kocaeli Hastanesi 10. kuruluş yıl dönümünü uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek görkemli bir baloyla kutladı. NG Güral Sapanca Otel’de gerçekleşen gecede ünlü sanatçı Ferhat Göçer sahne aldı.

 

Didem Köseoğlu

 

Kocaeli’de 2006 yılından beri hizmet veren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, kuruluşunun 10. yıl dönümünü NG Güral Sapanca Otel’de organize edilen ihtişamlı bir baloyla kutladı.

Gecede hastane yönetimi, çalışanları ve davetlilerin yanı sıra,  Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile grubun üst düzey yöneticileri de hazır bulundu.

Balonun başından sonuna dek kusursuz bir ev sahipliği örneği sergileyen Acıbadem Kocaeli Hastanesi ekibi, hayata geçirdiği muhteşem organizasyonla davetlilerden 10 puan aldı.

Hastane çalışanlarının adeta birer kırmızı halı yıldızı kadar şık ve göz alıcı olduğu gecenin sunuculuğunu, Acıbadem Kocaeli Hastanesi Direktör Yardımcısı Songül Özel üstlendi.

Program, Acıbadem Kocaeli Hastanesi Başhekimi ve Direktörü Dr. Mustafa İdiz’in yaptığı konuşmayla başladı.

 

BÜYÜMEYE DEVAM…

Konuşmasında, açıldığı günden beri Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde görev yapıyor olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Daha fazla insana sağlıklı bir nefes sunmak için bir an önce büyümenin hayalini kuruyoruz” diyen Dr. İdiz, daha sonra mikrofonu Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a bıraktı.

Sözlerine Kocaeli Hastanesi’nin 10. kuruluş yıl dönümünde Kocaeli’de olmaktan duyduğu mutluluğu belirterek başlayan Aydınlar ise Acıbadem Sağlık Grubu’nun 25 yılda geldiği noktayı, “Bugün 5 ülkede 21 hastane, 17 ayakta tedavi merkezi ve 20 binden fazla çalışanı olan bir grubuz. Acıbadem Sağlık Grubu olarak büyümeye devam ediyoruz” şeklinde özetledi.

Ardından, Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde açıldığı günden beri görev yapan 11 hekim ve 35 personele plaketler verildi.

 

SAHNENİN HAKKINI VERDİ

Konuşmaların ve plaket töreninin ardından sıra eğlenmeye geldi… Gecede önce ilimizin tanınmış perküsyon üstadı Murat Bizel ve hastane çalışanlarından oluşan ritim grubu sahneye çıktı.

Sahneye davet edilen Dr. Mustafa İdiz’in gruba katılmasıyla daha da renklenen şovda, Dr.İdiz ve Murat Bizel arasında gerçekleşen ritim atışması davetlilerden uzun süre alkış aldı.

Acıbadem çalışanlarının profesyonellere taş çıkaracak düzeydeki ritim şovunun ardından gecenin ağır topu Ferhat Göçer sahne aldı.

Bir hekim ve bir Kocaelili olarak böyle bir organizasyonda yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Göçer, daha sonra birbirinden güzel parçalarını Acıbadem Kocaeli Hastanesi ekibi için seslendirdi.

Sergilediği başarılı performansla eğlencenin temposunun düşmesine bir an bile izin vermeyen Göçer, gerek şarkıları gerekse keyifli sohbetiyle sahnenin hakkını verdi.

Ferhat Göçer konserinin ardından DJ performansıyla süren gece, geç saatlere kadar devam etti.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.