23-02-2024 05:46

Yeni yıl hediyeleriniz Nar Ağacı’ndan

2020-12-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-12-01
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Yeni yıl hediyeleri de çağın ihtiyaçlarına uygun olarak değişti. Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz şu günlerde 2021’den hepimizin dileği öncelikle sağlık olduğu için yeni yıl hediyelerinde de ‘sağlık’ teması ön plana çıktı. Yeni yılda ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, Nar Ağacı Shop’un yılbaşına özel olarak hazırladığı doğal, taze ve sağlıklı atıştırmalıklar tam size göre. Bu yılbaşı bir değişiklik yapın, sevdiklerinize ‘sağlıklı yıllar’ temennisiyle bilinçli yaşam hediye edin!

Genç girişimci Sinem Yelboğa tarafından kısa bir süre önce Başiskele’de açılan Nar Ağacı Shop, bu yıl farklı bir yeni yıl hediyesi arayanların yeni adresi olacak. Sağlığın ön plana çıktığı şu günlerde yeni yıl hediyelerinin de ‘sağlık’ temalı olmasını isteyen Yelboğa, “Yeni yılda görselliğiyle hafızlarda kalacak, tadıyla damaklarda iz bırakacak, sağlıklı ve lezzetli hediyeler sunmanın tam vakti” diyor. Yeni yıl için sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan kişiye özel ya da kurumsal hediye paketleri hazırlayan Yelboğa, “Bu hediyeliklerle farkınızı gösterin” diye konuşuyor.

 

 

8 AYRI KONSEPTTE

Nar Ağacı Shop, yılbaşına özel olarak sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan 8 ayrı hediye paketi hazırladı. En dikkat çeken paket ‘CoviDefans’ oldu. Adından da anlaşılacağı gibi Koronavirüs salgınına karşı direnç arttırıcı, besin değeri yüksek, bağışıklığı güçlendirici ürünlerle dolu bir paket. Sevdiklerinize ya da çalışanlarınıza yeni yılda sağlıksız gıdalardan oluşan bir yılbaşı sepeti vermek yerine ‘kurumsal hediyelik’ paketiyle sağlıklı ve anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Hediye kutusunda hem kuru meyve hem çikolata istiyorsanız, ‘çikolatalı kuru meyve paketi’ ile çalışanlarınızın ve sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

 

GÖZE VE DAMAĞA

Bir diğer sağlıklı konsept ‘sağlığına dikkat et, sen benim için önemlisin paketi’ oldu. Sizin için önemli olan her kimse bu paketle onu şaşırtabilirsiniz. Öte yandan keyfinize keyif katacak ‘keyif kutusu’ ile lezzeti iliklerinize kadar hissedeceksiniz. ‘Gurme kuru’ paketiyle kendinizi gurme gibi hissedecek, ‘spesiyal çikolatalar paketi’ ile çikolatanın ve kahvenin keyfine varacaksınız. Sağlıklı atıştırmalıklar, çikolata ve kahveden oluşan ‘premium spesiyal’ paketi ise hem göze hem mideye hitap eden bir hediyelik olacak.

 

 

KURUMSAL ZİYARETLER

Siz de yeni yılda sevdikleriniz ve çalışanlarınız için farklı bir hediye arıyorsanız, Nar Ağacı Shop’a mutlaka uğrayın. Kurumsal hediyelikler için firmaları yerinde ziyaret edebileceğini söyleyen Nar Ağacı Shop’un sahibi Sinem Yelboğa, Başiskele Barbaros Mahallesi’ndeki sıcak satış noktasının yanı sıra Instagram hesabı üzerinden verilen siparişleri Türkiye’nin her yerine gönderdiklerini, kargolarının 2-4 iş günü içinde alıcıya ulaştığını belirtti.

 

KAHVELERİ DE DENEYİN!

Keyifli atıştırmalıklara keyif katacak dünya kahvelerinin de satışına başlayan Sinem Yelboğa; Guatemala, Etiyopya, Kenya, Yemen, Costorico, Columbia, Santos’tan getirttiği dünya kahvelerini çekirdek veya öğütülmüş halde kahve tutkunlarıyla buluşturuyor. Türkiye’nin kendine has kahve lezzetlerinin de satışını yapan Yelboğa, hizmet alanını genişleterek, Nar Ağacı Shop’un keyif tutkunlarının tek adresi haline gelmesini hedefliyor.

 

 

NASIL ARANDI: #nar ağacı shop # kuru meyve # kuruyemiş # çikolata # kocaeli # sinem yelboğa # başiskele # keyifli atıştırmalıklar # yılbaşı # yeni yıl # hediye # hediyelik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.