24-05-2024 06:05

4 yaşımıza bastık!

2019-05-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-05-01
.stripslashes($urun->baslik).

 

Yaşasın!

Bugün bizim doğum günümüz.

Huzurlarınızda 3 yılı geride bırakıyor, 4. yaşımıza basıyoruz. Mutluyuz ama daha çok gururluyuz.

Öncelikle Kocaeli’de ‘ilk’leri gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. İlimizin ilk magazin-aktüel dergisini çıkarmanın, kentte yerleşmiş tabuları yıkıp, üç yıl boyunca dimdik ayakta durmanın gururu bu.

Geriye dönüp baktığımızda her ay yükselen bir ivmeyle yol aldığımızı görmenin, başarı basamaklarını birer ikişer çıkmanın gururu bu.

Kentte bir takım alışkanlıkları değiştirmenin, yeni bir mecra yaratmanın, kente fayda sağlamanın gururu bu.

Kısacası kentimize ‘KOCAELİ LIFE’ adında bir marka kazandırmanın gururu bu.

Her ne kadar yerel bir dergi olsa da gerek içeriği gerek tasarımı gerek fotoğraf ve baskı kalitesiyle ulusal dergilerle yarışacak bir marka yaratmanın gururu bu.

Bu gururu bugün sizlerle paylaşmaktan ayrı bir mutluluk duyuyorum.

★ ★ ★

Ve teşekkür etmek istiyorum.

Kocaeli Life’a bugüne kadar emek veren bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kocaeli Life’ın marka olmasında sizlerin de emeğe büyük, sağ olun, var olun.

Bir teşekkür de Kocaeli Life’ın abonelerine ve reklam verenlerine. Sizler sayesinde büyüdük, bugünlere ulaştık.

En büyük teşekkür de okurlarımıza ve gönül dostlarımıza. Kocaeli Life’ı yayın hayatına başladığı ilk gün itibariyle sevgiyle kucaklayan, bağrına basan, okuyan ve okutan dostlarımıza.

Hepinize yürekten, kucak dolusu teşekkürler. Sizler olmasaydınız, bugün biz de olmazdık. İyi ki varsınız.

Sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam edeceğiz. Kaliteden asla ödün vermeden, yenilikleri takip ederek, dün olduğu gibi bugün de sevgiyle ve aşkla çalışarak ilerleyeceğiz.

Sevgisiz ve Kocaeli Life’sız kalmayın!

★ ★ ★

Gelelim bu ay Kocaeli Life’ta neler olduğuna. Kapağımızda mucizelere inanan bir diş hekimi; Kevser Edibe Yıldız var. “Kişi kendisini ve sınırlarını keşfetmekten vazgeçmediği sürece mucizeler hep var” diyen Kevser Hanım’a katılmamak mümkün mü?

‘Stil’ köşemizde zarafetiyle baş döndüren Zuhal Damar ile tanıştıracağız sizleri. Bu sayımızda, deklanşöre tutkuyla basan Meryem Türkmen’i ve çevresinde ‘gelin perisi’ olarak anılan güzellik uzmanı Seray Dil’i daha yakından tanıyacak; kapılarını yeni açan Karakuzu Steak House’ta ise lezzet şölenine tanık olacaksınız.

Sağlıklı çikolataların adresi Aktuğ Çikolata Evi’nde ‘tatlı’ bir mola verecek, Dilruba Sultan Köy Evi’ni keşfe çıkacaksınız. Hyundai Kona Dizel ve Yeni Ford Focus’un ayrıcalıklı dünyasına dalacak, ‘Gezen Çömlek Atölyesi’ ile hayallerin nasıl gerçek olduğuna tanık olacaksınız.

Gezi yazılarıyla başka diyarlara uzanacak, sağlık, eğitim, moda ve cemiyet sayfalarını okurken renkli ve eğlenceli dünyaların kapısını aralayacaksınız.

Bu ay sayfalarımızda Ramazan sofralarına ilişkin birbirinden güzel alternatifler bulacak, İftarda hangi mekanı seçeceğinize karar vermekte zorlanacaksınız.

Bu vesileyle herkese hayırlı Ramazan’lar diliyorum.

Bizi izlemeye devam edin.

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life # köşe yazarı # gazeteci # dergi # kültür # sanat # magazin # dergilik # başarı #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.