05-12-2023 05:54

Toyota Kocaeli Kaya’dan görkemli ödül töreni

2019-08-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-08-01
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki başarılarında, en temel güç olarak gördüğü çalışanlarını ödüllendirdi. Topluluk çatısı altında 20 yılını dolduran çalışanlarına kıdem ödüllerinin verildiği törende yönetim kurulu başkanı Atalay Kaya konuşma yaptı. Kaya, “Beklentilerin üzerinde hizmet verme önceliğiyle hep en iyisini yapmak ve başarıyı sürdürülebilir kılmak çalışanlarımızın gayretli ve içten çabalarıyla mümkün olabilecek hedefler. Başarımızın, şirkete emek vermiş siz değerli çalışanlarımızla daha değerli ve anlamlı olduğunu gururla belirtmek istiyorum” dedi.

 

 

ANLAMLI BİR BÜTÜNLÜK

Kaya konuşmasında, Japonların kadim iş felsefesinin en güzel örneklerinden biri olan Shinise’yi örnek aldıklarını belirterek, “Yüz yıldan fazla zamandır faaliyet gösteren işletmelere Japonya’da shinise adı veriliyor. Kaya Şirketler Topluluğu olarak 58 yıllık ticari hayatımızda hep bu doğrultuda bu heyecan ve bilinçle hareket ettik. Gelenek ve sosyal değer yaratan bir shinise şirketi olmayı başarmak için işimizin başındayız. shinise ruhundaki sosyal sermaye olan çalışanlarımızla birlikte anlamlı ve değerli bir bütünüz” diye konuştu.

 

EN BÜYÜK GÜÇ: ÇALIŞANLAR

Törende söz alan bir diğer isim Toyota Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Cenap Gürel de konuşmasında, temsil ettiği markanın içsel değerleri olan insana saygı felsefesinden beslenerek sektörde bir iz bırakmanın temelinde çalışanlarıyla bir olmanın yattığını belirtti.  Gürel, “Kaya ailesi olarak Toyota’dan ilham aldığımız felsefe ve iş bilinciyle biriz ve sektörümüzde, bölgemizde ve müşterilerimizin hafızalarında uzun yıllar silinmeyecek bir iz bıraktık. Bu süreçte de yıllardır şirketimize emek vermiş çalışanlarımız, en büyük gücümüz oldu” dedi.     

 

 

Kapanış konuşmasını onursal başkan İsmet Kaya yaptı. İsmet Bey, Hamdi Kaya ile birlikte ‘Ben Yok Biz Varız’ diyerek çıktığı bu yolda, bugünlere aynı duygu ve heyecanla gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Törende, İsmet Kaya’nın öncülüğünde kıdemli personel plaket ve ödülleri teslim edildi.

 

NASIL ARANDI: #toyota # Kocaeli # Toyota Plaza Kocaeli Kaya # kıdemli # çalışanlar # ödül # tören # plaket # onur

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.