TINY MINY KIDS yeni yıla hazır!

2020-12-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-12-04
.stripslashes($urun->baslik).

Geçtiğimiz günlerde başarılı iş kadını Dilek Çetinkaya tarafından ilimize kazandırılan Tiny Miny Kids, hem birbirinden şık ve kaliteli ürünleri hem de VIP hizmet anlayışıyla kısa sürede markalaştı. Çocuk giyim alanında İzmitlileri yepyeni bir konseptle tanıştıran Dilek Çetinkaya, ürün kalitesi, şık mağaza tasarımı ve verdiği ayrıcalıklı hizmetle sektörüne yeni bir soluk getirdi.

 

 

BİR MASAL DİYARI

Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde mağazasını, kalitesine yakışır bir konseptle süsleyerek çocuklar için adeta bir cennete dönüştüren Dilek Çetinkaya, ürün grupları ve 'hediye çeki’ uygulamasıyla yılbaşına hazır. Tiny Miny Kids’i ince bir zevkle ve yeni yıl ruhuna uygun şekilde yeni baştan dekore eden Çetinkaya; kullandığı gold ve beyaz ağırlıklı çam ağacı, yeni yıla özgü dekoratif figürler ve mumlarla mağazasını bir masal diyarına çevirmeyi başardı.

 

HEDİYE ÇEKİ

Dilek Çetinkaya ayrıca yılbaşında çocuklarını sevindirmek, onlara küçük birer prens / prenses gibi hissettirmek isteyen aileler için reyonlarında birbirinden şık ürünlere yer verdi. Sevdiklerine hediye seçmekte zorlananları da unutmayan Çetinkaya, yılbaşıyla beraber mağazasında ‘hediye çeki’ uygulamasını da başlattı. Tiny Miny Kids müşterileri, mağazadan satın alacakları hediye çekleri sayesinde, hem sevdiklerini sevindirecek hem de onların ihtiyacını karşılamış olacak. Tiny Miny Kids’in ‘hediye çeki’ uygulaması, yılbaşından sonra da devam edecek.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Yahya Kaptan Mh. Sarı Mimoza Sk. Perihan Hanım Apt. (Armada 6 karşısı) İzmit Tel: 0549 548 41 41 - 0262 571 41 41

Web: www.tinyminyofficial.com

Instagram: @inyminyofficial 

NASIL ARANDI: #tiny miny kids # kocaeli # mağaza # çocuk # çocuk mağazası # çocuk modası # çocuk stil # tarz çocuk #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.