19-06-2024 13:15

Güzelliğinizde imzası olsun: BEGÜM KALYON

2020-12-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-12-03
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI 

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

Güzellik sektörü hızla gelişirken alanında iyi olan isimler de zirve yolunda hızla ilerliyor. Asıl mesleği laborantlık olan Begüm Kalyon, güzellik sektörüne duyduğu ilgi ve yeteneğiyle hobisini mesleği haline getirdi. Kalıcı makyaj üzerine en iyi isimlerden sayısız eğitim alarak kendisini her geçen gün biraz daha geliştiren Kalyon, bu alanda kentimizin sayılı isimlerinden birisi olmayı başardı. Kendi adını taşıyan Begüm Kalyon Kalıcı Makyaj ve Güzellik Stüdyosu’nda 5 kişilik uzman ekibiyle dikkat çekici uygulamalara imza atan başarılı güzellik ve kalıcı makyaj uzmanı, danışanlarını adeta baştan yaratıyor.

Kısa bir süre önce hizmete açtığı 3 katlı şık stüdyosunda; kişiye kendisini evindeki kadar rahat hissettiren, hijyenik ve ferah bir ortam sunan Begüm Kalyon, tecrübeli ekibiyle birlikte İzmitli kadınların güzelliğine imzasını atıyor. Begüm Kalyon Kalıcı Makyaj ve Güzellik Stüdyosu’nda microblading ve pudralama tekniğiyle kaş yapımı, dudak renklendirme ve gençleştirme, kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner, BB glow, kaş vitamini, göğüs ucu areola, ipek kirpik, kaş ve kirpik lifting, protez tırnak, jel protez tırnak, kalıcı oje, nail art, kuru/klasik manikür-pedikür, ölçülü kaş ve bıyık alımı, henna brow, hydrafacial cilt bakımı ve karbon peeling gibi güzelliğe dair tüm hizmetler tek çatı altında sunuluyor. Stüdyonun giriş katını profesyonel makyaj, manikür/pedikür ve buz lazer epilasyon işlemlerine ayırdığını söyleyen kalıcı makyaj uzmanı Kalyon, “Stüdyonun ikinci katında ise kalıcı makyaj ve cilt bakımı işlemlerini yapıyoruz. Ayrıca bodrum katımızı da eğitim salonu olarak planladık, bu alan için de çalışmalara başladık” diyor. Danışanlarının, yapılan her işlemden tam memnuniyetle ayrılmasını önemsediğini ifade eden Kalyon, “İnsanlar buraya gelirken bir bütçe ve vakit ayırıyor. Haliyle kendilerini özel hissetmek istiyor. Ben de bunu başardığımı düşünüyorum” şeklinde konuşuyor.

 

MARKA OLMA YOLUNDA

Kalıcı makyaj konusunda kendisine çok güvendiğini, yeteneğinin bu alanda başarıyı yakalamasını daha da kolaylaştırdığını söyleyen Begüm Kalyon, sözlerine şöyle devam ediyor: “Yaptığım işten çok büyük keyif alıyorum. İnsanları değiştirmek, güzelleştirmek bana büyük bir haz veriyor. Son yılların en popüler işlemi olan kalIcı makyajın insan üzerinde rahatlatıcı bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Kadınlar, diğer pek çok işlerinin arasında makyaja uzun vakitler ayırmak istemiyor. Hem günlük hayatlarında hem de tatilde kalıcı makyaj büyük bir konfor sağlıyor.

Tabii, kalıcı makyajda önemli olan abartılı işlemlerden kaçınmak ve gerçeklikten uzaklaşmamak. Dozunda ve yüzünüze uygun olarak yapılan kalıcı makyaj uygulamaları, size hem doğal bir görüntü kazandırır hem de kendinizi her an güzel ve mutlu hissetmenizi sağlar.” Begüm Kalyon isminin marka olma yolunda ilerlediğini, kalıcı makyajda ‘Begüm Kalyon tarzı’ oluştuğunu söyleyen başarılı uzman, bunun en net kanıtının danışanlarından aldığı geri dönüşler olduğunun da altını çiziyor.

 

 

AĞRISIZ ACISIZ EPİLASYON

Begüm Kalyon Kalıcı Makyaj ve Güzellik Stüdyosu’nda doktor eşliğinde güzellik danışmanlığı hizmeti sunduğunu da belirten Kalyon, “İstanbul’dan gelen doktorumuz Fırat Sungar ile misafirlerimize güzellik danışmanlığı hizmeti veriyoruz” diyor. Yoğun talep üzerine Begüm Kalyon Kalıcı Makyaj ve Güzellik Stüdyosu’nda buz lazer epilasyon uygulamasına da başlanmış. Kalyon, “Ağrısız, acısız çok konforlu bir şekilde her kıl tipine uygun olan cihazımızla harika sonuçlar alıyoruz. Cihazımız da uzmanımız da çok iyi” diye konuşuyor.

Begüm Kalyon Kalıcı Makyaj ve Güzellik Stüdyosu, cilt bakımı konusunda da oldukça iddialı. Fransız ChauDiere markasının ürünlerini kullandıklarını söyleyen Begüm Kalyon, “Cilt bakımında sorunun çözümüne yönelik çalışmayı tercih ediyorum. Özellikle akneli, lekeli ve gözenek sorunu olan ciltlerde, derinlemesine temizlik sağlayan Hydrafacial cilt bakımı uygulamamızı serum bakımlarıyla destekliyoruz. Hemen belirteyim; cilt bakımı, lazer epilasyon ve manikür-pedikür uygulamalarında erkeklere de hizmet veriyoruz” diyor.

 

 

YENİ YIL KAMPANYASI

Yeni yıla daha bakımlı isteyenler için müthiş bir kampanya başlattıklarının müjdesini de veren Kalyon, tüm kalıcı makyaj işlemlerinde yüzde 30; ipek kirpik, cilt bakımı, manikür-pedikür, protez tırnak ve kalıcı ojede ise yüzde 20 indirim uyguluyor. Stüdyosunda Koronavirüs’e karşı ciddi önlemler aldıklarını da sözlerine ekleyen başarılı güzellik uzmanı, her misafirin maskeli şekilde, ateş ölçümü ve dezenfektan kullanımı sonrası içeri alındığını; manikür/pedikür ve iğneli tüm işlemlerde tek kullanımlık kişiye özel ürünlerin kullanıldığını; stüdyonun belirli aralıklarla sürekli dezenfekte edildiğini ve düzenli olarak havalandırıldığını belirtiyor.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Ömerağa Mah., Cemil Karakadılar Cad., No:13 İzmit/Kocaeli (Konrad Görüntüleme Merkezi karşısı)

Telefon: 0546 570 40 21

Instagram:@begumkalyonpmuartist - @drsungar

 

NASIL ARANDI: #begüm kalyon # makeup # makyaj # kalıcı makyaj # profesyonel makyaj # yeni yıl # kampnaya # epilasyon # kaş # duduka renklendirme # kaş tasarım # microbalding # cilt bakımı # güzellik # kadın # erkek # kocali # izmit

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.