Symbol Teras’ta yazlık sinema keyfi

2017-08-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-08-06
.stripslashes($urun->baslik).

Haber: Bilal AKPINAR

Yazlık sinema… Bir zamanlar, yaz akşamlarımızın vazgeçilmez eğlencesi, çocukluk anılarının en unutulmaz parçası.

Yıldızların altında izlediğimiz filmler; Türkan Şoray’ın beyaz perdeye yansıyan buğulu gözlerine bakarak hüzünlendiğimiz, Adile Naşit’in şen kahkahalarıyla neşelendiğimiz o günler hafızalardan silinir mi? Televizyonların hayatımıza girmesiyle yavaş yavaş eski popülaritesini kaybeden ve teknolojinin ışık hızıyla gelişmesiyle beraber yok olup giden yazlık sinemalar, uzun zamandır özlemle andığımız bir yaz eğlencesi.

Neyse ki şimdilerde bu özlem sona erdi. Kentimizin en prestijli yaşam ve alışveriş merkezi olan Symbol AVM’nin, Cinemarine firmasıyla yaptığı iş birliği sonucunda, Kocaeli halkı yazlık sinemayla yeniden buluştu. Bundan böyle, yaz dönemi boyunca Symbol AVM bünyesindeki Symbol Teras’ta her gün yepyeni bir film Kocaelililerin beğenisine sunulacak.

Symbol Teras’ta, 17 Haziran’da açılan açık hava sinemasının galası, ‘Maymunlar Cehennemi: Savaş’ filmiyle yapıldı. Galaya Symbol AVM ve Cinemarine yöneticilerinin yanı sıra Kocaeli yerel basınının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Anıların yeniden canlandığı gecede, patlamış mısır eşliğinde nostaljik bir gece yaşayan davetliler, keyifli saatler geçirdi. Her hafta yeni bir filmin izleneceği yazlık sinemada, her cuma akşamı ise haftanın en çok izlenen filmine yer verilecek. Açık havada sinema keyfi, her akşam 21.45’te başlıyor. Siz de yazlık sinemanın o sımsıcak atmosferini yeniden yaşamak isterseniz, 0262.502 07 74 veya 0262.502 07 77 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

NASIL ARANDI: #film #sinema #Symbol Teras

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.