20-04-2024 09:21

Karacan’ın kızı evlendi

2017-08-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-08-07
.stripslashes($urun->baslik).

Haber: Bilal AKPINAR

DİSK’e bağlı Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan ve eşi Tülay Hanım, tatlı bir heyecan yaşadı. Karacan çiftinin iş güvenliği uzmanı güzel kızları Ebru Karacan, Güngör Tarıkahya ve merhum Rıza Atilla Tarıkahya’nın yakışıklı oğulları Soner Tarıkahya ile Lastik-İş Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen muhteşem törenle dünya evine girdi.

BOL ŞAHİTLİ NİKAH

Yaklaşık 4 bin civarında davetlinin katıldığı düğünde nikahı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. İkilinin nikahına davetlilerin yanı sıra Kocaeli milletvekilleri; Fatma Kaplan Hürriyet, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Zeki Aygün, DİSK Genel Başkanı Kani Beko, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Şerafettin Kandıç ve Kamil Tüfekçi şahitlik etti.

AİLE CÜZDANINI KANİ BEKO VERDİ

Düğüne nikah şahitlerinin yanı sıra; CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Polat ve CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. İbrahim Karaosmanoğlu’nun kıydığı nikahta geline aile cüzdanını DİSK Genel Başkanı Kani Beko takdim etti.  Aile cüzdanını geline hanıma veren Beko, “Yakın zamanda ben de kızımı evlendireceğim. Kendini şimdiden bu duruma alıştırmak istiyorum” diyerek espiri yaptı. Düğün merasiminde Karacan ve Tarıkahya aileleri, törene gelen tüm davetlilerle yakından ilgilendi. Özellikle Abdullah Karacan, konuklarının tek tek halini hatırını sordu. Karacan, düğün boyunca bir an olsun yerinde oturmadı.

 

ÜNİVERSİTEDE TANIŞTILAR

Karacan ve Tarıkahya aileleri, düğüne katılan tüm davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi. Üniversitede tanışan, okul arkadaşlığını hayat arkadaşlığına dönüştürmeye karar veren Ebru Karacan ile Soner Tarıkahya, düğünden sonra İzmit’te, kendi zevklerine göre döşedikleri yuvalarında yaşamlarını sürdürecek. Gece geç saatlere kadar devam eden düğünde davetliler gönüllerince eğlenme imkanı da buldu.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.