Star Wars gölgesinde doğum günü partisi

2016-12-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-12-06
.stripslashes($urun->baslik).

İzmit Makine’nin ortaklarından, aynı zamanda Trabzonlular Derneği Başkanı olan Sami Durmuşoğlu ile Pasha Palas Hotel’in sahiplerinden Filiz Saral Durmuşoğlu çiftinin yakışıklı oğulları Ulvi Mert, 12 yaşına girdi.

Durmuşoğlu çifti, oğulları için sahibi oldukları Yahya Kaptan’daki Lukka Kafe’de görkemli bir parti düzenledi. Star Wars konseptli partide doğum günü çocuğu Ulvi Mert, Darth Vader maskesi ve peleriniyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

MUTLULUK TABLOSU

Filiz-Sami Durmuşoğlu çiftinin ev sahipliği yaptığı partiye aile büyüklerinin yanı sıra ilimizin tanınmış simaları da çocuklarıyla birlikte katıldı. Filiz Hanım’ın davetlilerle yakından ilgilendiği partide çocukların eğlenceli bir gün geçirebilmesi için her türlü ayrıntı düşünülmüştü.

Ulvi Mert’in arkadaşlarına da Star Wars oyuncaklarının hediye edildiği parti, çocuklar için unutulmaz bir güne dönüştü. Doğum günü pastasının üzerindeki mumları hep birlikte üfleyen Durmuşoğlu ailesi, mutluluk tablosu oluşturdu.

NASIL ARANDI: #Filiz Saral Durmuşoğlu # Nevin Durmuşoğlu # Yeşim Şengül # Nezihe Saral # Sami Durmuşoğlu # Star Wars # Zeynep Saral

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.