21-06-2024 14:33

Sosyal hayatın aynasıyız!

2020-01-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-01-03
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli Life’ı tanıyorsunuz... Kocaeli’de kültür, sanat, eğitim, sağlık, spor, güzellik, moda ve alışveriş gibi hayata dair her alandaki gelişmeleri bu dergiden takip edebileceğinizi artık biliyorsunuz.

Kentimizin başarılı iş insanlarını saklandıkları köşeden çıkaran, marka haline gelmiş kurumlarıyla tanıştıran Kocaeli Life’ın yeniliklerin takipçisi olduğunu da söylememe gerek yok herhalde.

Bu kentte yeni açılan mekanları şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Kocaeli Life’tan takip edebilir, yaptığı yeniliklerle kente değer katanları bu derginin sayfalarında bulabilirsiniz.

Tüm bu özellikleriyle kentimizde dergi okuma kültürünü yerleştiren, alışkanlıkları değiştiren Kocaeli Life aynı zamanda sosyal hayata da ayna tutuyor.

Kocaeli Life, hem sosyal projelerin içinde bizzat yer alıyor hem de bu tarz etkinlikleri sayfalarına taşıyarak, toplumsal faydaya dönüşmesine öncülük ediyor.

Bunun yanı sıra kentimizin sosyal yaşamına renk katan konserler, gösteriler, açılışlar, kokteyller, düğünler, davetler bu derginin sayfalarında genişçe yer buluyor.

★ ★ ★

Evet, bu kentte gerçekten çok güzel ve fark yaratan etkinlikler düzenleniyor.

KOİDER üyeleri Fulya Kılıçoğlu, Buse Kavşut ve Tuğba Ciğerdelen’in omurilik felçlileri yararına düzenlediği gece gibi...

Wellborn Luxury Hotel’in bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği yılbaşı pazarı gibi...

MEDAR Hastaneleri’nin yeni kurumsal kimliğini tanıttığı şık lansman gibi...

Kocaeli Anneleri Derneği’nin hayata geçireceği anaokulu projesini tanıttığı kahvaltılı organizasyon gibi...

İşte bu etkinliklerin hepsi Kocaeli Life’ın sayfalarında genişçe yer buluyor.

Kentimizde, geçmişte de bu tarz etkinlikler yapılıyordu ancak bu kadar görünür değildi. Kocaeli Life bu güzel organizasyonları görünür kılarken değer kazanmasını da sağladı.

Bu yüzden sosyal hayatın aynasıyız...

Toplumun aynası olmaya devam edeceğiz.

★ ★ ★

Gelelim bu ay Kocaeli Life’ta neler olduğuna.

Kapağımızda mutlu çocukların okuluna, Kocaeli Marmara Koleji’ne yer verdik. ‘Mutlu öğrenci’ vizyonuyla yola çıkan Kocaeli Marmara Koleji’ni takip etmenizi öneririm.

Lezzet tutkunlarını Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort bünyesinde ağırlayan The Grill Ocakbaşı, şık kadınların ilk tercihi S&B Gatta, İzmitliler’in evl ve işyerlerini yenilemeye gelen Mai Design Studio, Türkiye’nin akredite edilen ilk ve tek aile danışma merkezi olan Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezi bu ay kapılarını Kocaeli Life’a açtı.

Geride bıraktığımız yıl başarıdan başarıya koşan Rana Kaplan, özellikle çocuklarla çalışmayı tercih eden Dt. Ayşegül Aydın ve İzmitli müzikseverlerin 20 yıldır hayranlıkla dinlediği Ahmet Karaferya bu ay sayfalarımıza konuk oldu.

Kocaeli Life’ta sadece bunlar yok tabii ki... 2020’nin ilk sayısı o kadar zengin, o kadar renkli, o kadar keyifli ki okuduğunuzda bana hak vereceksiniz.

Yeni yılda bizimle kalın, Kocaeli Life’ı takip etmeyi unutmayın!

NASIL ARANDI: #Serpil Çolak # kocaeli life # köşe yazısı # kocaeli # dergi # dergicilik # magazin # bahar # gazeteci

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.