19-06-2024 12:28

Sonbahar-kış renkleri MAKAS’ta

2019-09-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-11
.stripslashes($urun->baslik).

Son dönemde sadelik ve doğallık hiç olmadığı kadar popüler. Bu durum saçlara da yansıdı. Minimalist akımın zirve yaptığı bu günlerde daha sade, daha doğal saç renkleri revaçta. Sonbahar-kış sezonu, kahve tonlarına hakim saçların zirveye oynadığı bir sezon olacak. Hayalindeki parlak ve doğal saç rengine ulaşmak isteyenler, kahveye bir kez daha şans verecek.

Dünyaca ünlü pek çok kadın, radikal bir karar alarak, daha doğal olduğu gerekçesiyle kahve tonlarına çoktan geçiş yapmış durumda. Siz de yeni sezona daha doğal saçlarla girmek isterseniz, Makas Kuaför’e uğramanız yeterli.

Makas Kuaför’ün uzman ekibinden sonbahar-kış renk trendleri hakkında bilgi alabilir, yeni sezonun en hit saç renklerini keşfe çıkabilirsiniz.

 

 

DOUBLE ESPRESSO 

Kahve tonları her sezon tercih edilen renkler arasında yer alıyor ancak bu sezon koyulaşmaya başladı. Kahvenin en yoğun ve koyu hali espresso, kahverengi saçlarda da aynı havasını devam ettirecek.

 

KESTANE TONLARI

Koyu bir saç renginiz varsa ve saçınıza biraz farklılık katmak istiyorsanız bu renk sizin için ideal olacak. Koyu renk saçınızı kestane tonlarıyla renklendirip sonbahara farklı bir saç rengiyle girebilirsiniz.

 

 

AÇIK TARÇIN TONLARI

Sarı saçların çekiciliğini ve kızılı arkasına alarak ortaya çıkan açık tarçın tonları, bu sezonun konuşulacak renkleri arasında yer alıyor. Pastel notalara sahip bu ton, yüzünüze aydınlık bir görüntü katacak.

 

YOĞUN SİYAH 

Siyah severler şimdi sizin zamanınız. Ancak bu sezon parlak siyah yerini daha sıcak ve daha yoğun bir renge bırakacak. Soğuyan havanın aksine ısınan bu renk, kış güzelliğinize güzellik katacak. Siyahtan vazgeçemeyenler ama saçında küçük bir değişiklik yapmak isteyenler için de saçlara atılacak incecik kestane rengi gölgeler yardıma yetişiyor.

 

ÇİKOLATA KAHVERENGİ

Zengin ve sıcak çikolata kahverengi saçları 2019-2020 sonbahar saç rengi trendlerinin en mükemmellerinden biri. Bu koyu kahverengi ton, biraz yumuşaklık sağlar ve hemen hemen tüm ten renklerine çekicilik katar.

 

 

BRONDE

Sarışın ve kahverengi arasında bir yerde duran bronde, stiliste bağlı olarak bir çok şekilde tercih edilebilen klasik bir saç rengidir. Bir çok kadın doğal olarak bu saç rengine sahip olduğu için şanslı. Bronde, 2019 saç rengi trendlerinden biri. Başlangıç saç rengi ne olursa olsun saç boyası ile elde edilmesi kolaydır.

 

KUM BEJİ

Sarı gölgelerden vazgeçemeyenler için güzel haber! Yazın sıkça gördüğümüz bu renkle sonbahar aylarında da karşılaşacağız gibi görünüyor. Saçına zengin bir görünüş katıp, farklılık yaratmak isteyenler bu rengi çok sevecek.

 

İLETİŞİM

Adres: Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Erkan Sokak, No: 21, İzmit/Kocaeli

Telefon: (262) 325 05 15

Instagram: makasizmit

Facebook: Makas İzmit

NASIL ARANDI: #makas # sonbahar # saç # kesim # renk # trend # moda # saç modası # kısa saç # uzun saç # kahverengi # kızıl # sarı # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.