16-07-2024 22:16

Sevgi neydi?

2019-02-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-02-02
.stripslashes($urun->baslik).

‘Sevgi neydi?

Sevgi iyilikti, dostluktu, sevgi emekti…’

Türk sinemasının başyapıtlarından biri olan, her izlediğimizde bizi ağlatmayı başaran ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ filmindeki bu cümleyi hatırlıyor musunuz?

Kocaeli Life Ailesi olarak bizim de mottomuz bu.

Sevgililer Günü öncesinde bir kez daha hatırlatmak istedik.

Sevgi, bizim için de iyilik demek, dostluk demek ve kesinlikle ‘emek’ demek…

Yaptığımız işi öylesine seviyoruz ki her sayımızı bin bir emekle hazırlıyoruz. Kocaeli Life’ın böylesine sevilmesinde bunun da katkısının büyük olduğuna inanıyoruz.

İyi düşüncelerle yola çıktığınızda, yaptığınız işi sevdiğinizde ve gerçekten emek verdiğinizde, karşılığını mutlaka alıyorsunuz. Bakınız, Kocaeli Life’ın okunma oranları...

Dergi satan tüm bayilerde ve D&R’larda bulabileceğiniz Kocaeli Life’ı dijital platformda, ‘Dergilik’ uygulaması üzerinden ayda kaç kişi takip ediyordur sizce?

Bin? 2 bin? 5 bin? 10 bin?

Çıkın, çıkın.. Daha da yukarılara çıkın.

Dergilik’te, Kocaeli Life’ın okunma oranı 20 bini buldu. Sadece Kocaeli’de yayın yapan bir dergi olmamıza rağmen 20 bin indirilme ve okunma…

İnanması güç değil mi? Ama gerçek…

Kocaeli Life’ı böylesine sevdiğiniz, sahiplendiğiniz, benimsediğiniz için hepinize kucak dolusu teşekkürler… 14 Şubat Sevgililer Gününüz kutlu, mutlu olsun. Unutmayın, emeksiz sevgi olmaz…

★ ★ ★

Gelelim Kocaeli Life’ta bu ay neler olduğuna… Kapağımızda hem genç hem güzel hem de çok başarılı bir isim var; Sinem Karakaş. Sinem Hanım ile yaptığımız röportajı okumakla kalmayın, uygulamalarına da bir göz atın deriz.

Bu ayki sayımızda yeni bir mekana götüreceğiz sizleri. Bir yandan çayınızı yudumlarken bir yandan da fırından yeni çıkmış böreklerin, keklerin tadına bakabileceğiniz Motif Atölye Cafe’ye bayılacaksınız.

Gerek özel gecelerde gerek günlük hayatta şık giyinmek isteyen kadınlar için de bir önerimiz olacak; Passion Butik.

Pizzanın gurmelerini buluşturacak Sukra Gurme’den sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp’a, geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın merkezi Özel İzmit Getat Kliniği’nden GHO Gayrimenkul ile daha da güçlenen Doğan Karaçetin’e kadar birbirinden ilginç ve keyifli haberlerle karşınızdayız.

Şubat sayımızda sadece bunlar yok tabii ki. Sizin için eğitimden sağlığa, güzellikten alışverişe kadar öylesine dolu haberler, öylesine güzel önerilerimiz var ki seçim yapmakta zorlanacaksınız. Kocaeli Life’ın şubat sayında yenilikler de var. Bundan böyle Kocaeli Üniversitesi Kandıra MYO öğretim üyesi Toprak F. Temel’in hazırladığı moda sayfalarını ve Opr. Dr. İlgi Dinçok’un estetik dokunuşlarla ilgili yazılarını ilgiyle takip edeceksiniz.

Şimdiden keyifli okumalar.

Sevgiyle kalın.

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life # köşe yazısı

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.