O zaman kutla Beşiktaş

2017-09-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-09-08
.stripslashes($urun->baslik).

İzmit Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği şampiyonluk balosu, ‘KUTLA BEŞİKTAŞ’ sloganıyla Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleşti. Beşiktaş Kulübü yöneticilerinden Erdal Torunoğulları ve Berk Hacıgüzeller’in de katıldığı gecenin sunumunu ünlü tiyatro oyuncusu Aydın Sigalı yaptı. İzmit Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oktay Ok ve derneğin 41 kurucu üyesinin ev sahipliği yaptığı gecede çok sayıda iş adamı ve taraftar hazır bulundu.

İzmit Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oktay Ok yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi: “Beşiktaşlılar olarak ‘Şerefinle oynadın, hakkınla aldın, o zaman yakışır, KUTLA BEŞİKTAŞ’ sloganıyla bu gece şampiyonluğu kutluyoruz. İzmit’te Beşiktaş sevgisinin her gün biraz daha artıyor olmasından çok mutluyuz. Beşiktaş’a hizmet etmekten gurur duyuyoruz.” Başkan Oktay Ok’un konuşması ‘kara kartallar’ tarafından coşkuyla alkışlandı.

 

HER YER SİYAH-BEYAZ

Baloya katılan beyler koyu renk takım elbiseleriyle, bayanlar da siyah-beyaz şık gece elbiseleriyle konsepte uyum sağladı. Davetlileri birçok sürprizin beklediği gecede Junior Beşiktaşlılar’ın sahneye çıkmasıyla birlikte mekan, deyim yerindeyse tribüne döndü. Beşiktaş forması giyen Juniorlar, ellerindeki bayraklarla sahnede tur atarken, siyah-beyaz renklere gönül veren davetliler de kendilerine alkışlarla eşlik etti, hep bir ağızdan Beşiktaş marşı okundu.

 

PASTA DA KESİLDİ

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı ‘Memati’ karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un da katıldığı baloda şampiyonluk pastası muhteşem havai fişek gösterisi eşliğinde kesildi. Beşiktaş Bandosu’nun sahneye çıkmasıyla coşku doruğa ulaştı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden kutlamada sahne alan ünlü sanatçı Bora Öztoprak, söylediği birbirinden güzel şarkılarla taraftarı daha da coşturdu.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.