Onu beklerken…

2017-09-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-09-09
.stripslashes($urun->baslik).

Bir kadın için hayattaki en güzel duygudur anne olmak. Her yönüyle zor ama mutluluğu paha biçilemez bir duygu. İlk anne olma serüveni ise bambaşka bir heyecandır. En kendini yetiştirmiş kadın bile bebeğini kucağına ilk aldığında hiçbir şey bilmeyen biri gibidir.

Hamilelik bu mutluluğa adım adım hazırlanma evresidir. Hem siz hem de vücudunuz bu hayat değişimine hazırlanırken, sizin için dünyada daha kıymetlisi olmayacak bir canlıyı da büyütmeye başlarsınız içinizde.

Her kadına nasip olmasını dileyerek bu ay ‘Biz Çok Sevdik’te hamilelik sürecinde sizlere yardımcı olacak bilgiler paylaştık.

Reçele bayılmayan çocuk azdır herhalde… Meyvenin kahvaltıda ağzınızı tatlandıran modelidir, reçel. Bir de şekersizi olursa çocuklar için de son derece faydalı olabilir. Biz de ‘Çocuk Lezzetleri’nde bu sağlıklı tarifi sizlerle paylaşalım dedik.

‘1 Anne 5 Soru’ köşemizde, hem kariyeri hem de anneliği ile alkışı hak eden, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op.Dr.Lütfiye Civak’ı konuk ettik sayfamıza.

‘Kids Style’da ise bu ay güzeller güzeli Ada Arca’yı ağırladık. Sedef ve Ant Arca çiftinin güzel kızları Ada, bize çok keyifli çekim hatıraları bıraktı.

Okulların da açıldığı bu güzel eylül ayında tüm öğrencilere ve öğretmenlere mutlu ve başarılı bir eğitim yılı diliyoruz. Ve tabii ki bayram olması dolayısıyla da tüm okurlarımızın bayramını kutluyoruz.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.