21-06-2024 13:34

My Life Kartepe’de yaşam başlıyor!

2020-01-06    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-01-06
.stripslashes($urun->baslik).

İnşaat sektöründe şu sıralar yaprak kımıldamasa da krize rağmen üretime devam eden, projelerini tüm hızıyla sürdüren, teslim için gün sayan firmalar da var. İşte bunlardan biri de Kain İnşaat. İzmit Bağçeşme mevkiinde 4 etapta hayata geçirdiği My Hill projeleriyle adını tüm kente duyuran; Yuvacık bölgesinde inşa ettiği Manar Yuvacık ve Manar Terrace projeleriyle sektördeki yerini iyice sağlamlaştıran Kain İnşaat, Kartepe bölgesinde başladığı My Life Kartepe projesini sektörün içinde bulunduğu duruma rağmen zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyor.

 

 

İLK ETABI TAMAMLANDI

İnşaat yüksek mühendisi Cem Karaduman ile Mehmet İncir ortaklığında kurulan ve kısa sürede ilimizin en güvenilir inşaat firmalarından biri olmayı başaran Kain İnşaat, My Life Kartepe’nin inşaatına 2018 yılının nisan ayında başlamıştı. Kartepe’nin gelişmeye açık, Adliye Sarayı gibi yeni yatırımlara ev sahipliği yapmaya hazırlanan bölgesinde, Marmara Eğitim Kurumları’nın hemen karşısında inşa edilen My Life Kartepe, satışa çıktığı ilk gün itibariyle büyük ilgi görmüştü. İki etap halinde yapılan sitenin ilk etabı tamamlandı ve teslime hazır hale getirildi.

 

 

TESLİM EDİLİYOR

Köseköy mevkiinde 15 dönümlük alan üzerine inşa edilen My Life Kartepe, 4’er katlı 4 bloktan oluşuyor. Toplam 176 dairelik projenin ilk etabında yer alan 88 daire tamamlandı ve hak sahiplerine teslim edilmeye başlandı. 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklüklerde 23 tip dairenin yer aldığı projede daire büyüklükleri 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. My Life Kartepe, sosyal donatıları açısından da oldukça zengin. Projede; yüzme havuzundan fitness center’a, restoran & kafeden açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, koşu yollarından otoparka kadar hayatınıza konfor katacak her türlü ayrıntı mevcut. 

 

 

6 DÖNÜMÜ YEŞİL ALAN

My Life Kartepe’nin en büyük özelliği ise yeşil alanı. Sitenin tam ortasındaki 6 dönümlük alan, Kartepe’nin doğasına uygun bir şekilde yeşil alan olarak ayrılmış durumda. Projenin bir diğer özelliği de şehre çok yakın olması. Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7 kilometre mesafede bulunan My Life Kartepe, otogar ve otoban bağlantı yoluna da çok yakın. My Life Kartepe’nin bir diğer özelliği ise burada yaşayacak olanlara Kartepe’nin nimetlerinden fazlasıyla yararlanma imkanı sağlaması. Sapanca Gölü’ne, Kartepe Kayak Merkezi’ne ve Maşukiye gibi doğa harikası yerleşim alanlarına çok yakın mesafede bulunan My Life Kartepe’de oturacaklar bu açıdan da çok şanslı olacak.

My Life Kartepe’de bu ay itibariyle yaşamın başlayacağını söyleyen Kain İnşaat’ın ortaklarından Cem Karaduman, finans müdürü Yeşim Karaduman ve satış müdürü İnci İncir Karakoyun, dairelerin özelliklerini şöyle sıraladı: “Kalabalık aileler için planladığımız 3+1 dairelere Kocaeli’de rastlamanız pek mümkün değil. ‘Neden?’ diye soracak olursanız, 180 metrekare büyüklüğündeki bu daireleri tek kat olarak planladık. 40 metrekarelik salona, 20 metrekarelik terasa sahip dairelerin her birinde villa konforunu bulabilirsiniz. Kısacası villayı, daireye taşıdık.

 

 

KURUMSAL KİRALAMALAR

Daha küçük aileler için 2+1 daireler yaptık. Çekirdek aileler ya da civardaki fabrikalarda çalışan beyaz yakalılar daha çok bu tip daireleri tercih ediyor. Bu projeyi hayata geçirirken yatırımcıları da unutmadık. Çevremizdeki fabrikalarda çalışan yabancı mühendisler ya da İstanbul’da yaşayıp iş nedeniyle hafta içini burada geçirenler için kurumsal kiralamalara uygun daireler inşa ettik. Yeni açılacak Adliye Sarayı düşünüldüğünde avukatlar için de ideal bir lokasyonda bulunuyoruz. 1+1 dairelere gelirsek, şu anda Kocaeli’de bu büyüklükte 1+1 daire yok. Daha yaşanabilir olması açısından net 60 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler yaptık.”

My Life Kartepe’nin ilk etabında sosyal donatıların da tamamlandığını söyleyen Cem Karaduman, “Sosyal tesisi ve havuzu bitirdik, peyzaj çalışmalarımız son hızla devam ediyor. Havuzumuzun mimarisi çok farklı, içine palmiye ağaçları koyduk. Binalarımız asansörlü, her aşamada en kaliteli malzemeleri kullandık. Dairelerimizde ses ve ısı yalıtımına önem verdik. Mutfakta kullandığımız malzemelerin çoğu Alman markası, seramikleri seçerken 2018 yılının son trendlerini dikkate aldık. Dairelerimizi mutfak dolapları, ocak, davlumbaz, banyo dolapları, duşakabin ve armatürleriyle birlikte teslim ediyoruz” dedi.

 

 

İKİNCİ ETAP BAŞLIYOR

My Life Kartepe’nin birinci etabını teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşayan Cem Karaduman, ikinci etap için de çalışmaların bu ay başlayacağını, daireleri söz verdikleri tarihte teslim edeceklerini ifade etti. Teslim aşamasına gelen birinci etaptaki sınırlı sayıda daireden biri sizin olabilir ya da yeni başlayacak ikinci etaptan ev sahibi olabilirsiniz. My Life Kartepe’de fiyatlar ise şöyle: 2+1 dairelerin fiyatları 307 bin ile 390 bin, 3+1 dairelerin fiyatları ise 460 bin ile 570 bin TL arasında değişiyor. 1+1 daireler ise 239 bin ile 280 bin TL arasında satışa sunuluyor.

 

 

YENİ PROJE YOLDA

Kain İnşaat, My Life Kartepe’nin yanı sıra Yuvacık bölgesinde yeni bir proje daha yürütüyor. Manar Yuvacık-2 projesi 4’er katlı 5 bloktan oluşacak. 50 dairelik projede daire büyüklükleri 200 metrekare civarında. Manar Yuvacık-2, ilk etaba göre biraz daha lüks konutlardan oluşuyor. Sitenin hemen önünde ise 350 metrekarelik lüks bir villa bulunacak. Villa konum itibariyle hem sitenin imkanlarından yararlanacak hem de bağımsız bir girişi bulunacak. Bu ay inşaatına başlanacak Manar Yuvacık-2 projesinde dairelerin yüzde 50’si satıldı, satışlar devam ediyor.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Dumlupınar Mah., Hemşire Sok., No:19/3, Kartepe/Kocaeli

Telefon: 0 (262) 323 1316 - 0 (534) 892 1014 - 0 (533) 701 1821

Web: kaininsaat.com.tr

Instagram: kaininsaat

NASIL ARANDI: #My Life Kartepe # kain inşaat # ev # inşaat # yapı # proje # yuvacık # Manar Yuvacık # Manar Terrace # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.