26-02-2024 10:17

Limon Evi’nin minikleri iş başında

2019-08-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-08-05
.stripslashes($urun->baslik).

Limon Evi Anaokulu, eğitim vermeye başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen; sevgiye dayalı eğitim sistemi, yaptığı başarılı çalışmalar ve uzman eğitimci kadrosuyla ilimizin en popüler okul öncesi eğitim kurumları arasına girmeyi başardı. Yaklaşık 2 yıl önce Hülya ve Adnan Tarakçı çifti tarafından Başiskele’de kurulan Limon Evi Anaokulu, her ayrıntısı çocukların güvenliği ve mutluluğu için tasarlanmış eğitim binasıyla da Kocaelili ailelerden tam not aldı.

 

 

EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORLAR

Başarılı bir eğitim yılından sonra, yaz döneminde de kapılarını öğrencilerine kapatmayan Limon Evi Anaokulu, şu sıralar oldukça renkli günler yaşıyor. 29 Ağustos’a kadar devam edecek yaz okuluna kabul ettiği minik öğrencileriyle birlikte her gün birbirinden eğlenceli aktivitelere imza atan okul, yaz döneminde de çocukların hem keyifle vakit geçirdiği hem de öğrenmeye devam ettiği bir merkez olma niteliği taşıyor.

 

 

BİRBİRİNDEN KEYİFLİ ETKİNLİKLER

Limon Evi Anaokulu’nun minik öğrencileri çok şanslı çünkü onları sanattan spora, atölye çalışmalarından oyunlara kadar pek çok aktivite bekliyor. At binme, çevre ve doğa gezileri, akıl ve zeka oyunları, İngilizce dil atölyesi, drama atölyesi, Türkçe dil etkinlikleri, matematik ve fen etkinlikleri, dikkat geliştirme çalışmaları, geleneksel oyunlar, jimnastik ve step Limon Evi’nin yaz okulu programının satır başlarını oluşturuyor.

 

 

YAZ OKULUNDA İLK KAHVALTI

Limon Evi, yaz okulunun ilk öğrencilerini ‘Yaz Okulunun İlk Kahvaltısı’ etkinliğiyle karşıladı. Bu ilk buluşma için okulun bahçesini rengarenk süsler ve kağıt fenerlerle donatan Limon Evi Anaokulu yönetimi ve öğretmenleri, çocuklar için oldukça keyifli bir gün planlamıştı. Okulun bahçesine kurulan zengin kahvaltı sofrasında buluşan minik öğrenciler, hem birlikte olmanın hem de lezzetli bir kahvaltı öğününün keyfini çıkardı.

Limon Evi Anaokulu’nun en renkli etkinliklerinden biri de ‘Anne Hamburgeri Atölyesi’ oldu. Öğle yemeklerini kendileri hazırlamak üzere mutfağa giren minik öğrenciler; ekmeğinden köftesine, ayranından patatesine kadar her aşamasını kendilerinin yaptığı nefis anne hamburgerleri pişirdi. Ekmeğin hamurunu yoğurup şekillendirirken oldukça eğlenen, pişen ekmeklerin arasına köfteleri kendi elleriyle yerleştiren, ayran yapıp bardaklara dolduran minikler, sofrayı da hep birlikte hazırladı.

 

 

KARPUZ FESTİVALI

Hazırladıkları nefis anne hamburgerlerini hep birlikte afiyetle yiyen Limon Evi Yaz Okulu öğrencileri, hazırladıkları menüyü öğretmenlerine ikram etmeyi ve hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı. Limon Evi yaz okulunun unutulmaz etkinliklerinden biri de okul bahçesinde düzenlenen karpuz festivali oldu. Kurum öğretmenlerinin plaj konseptiyle adeta baştan yarattığı okul bahçesinde gerçekleşen festival, çocuklara kahkaha dolu anlar yaşattı.

Okul bahçesinde, öğretmenlerinin dilimlediği karpuzları üstlerinin kirlenmesi endişesi taşımadan doyasıya yiyen minikler, bir sonraki dilim için adeta birbiriyle yarıştı. Eğlencenin doruğa çıktığı aktivite birbirinden renkli anlara sahne oldu. Limon Evi Anaokulu’nun yaz okulu, 29 Ağustos 2019 tarihine kadar açık olacak. Eğer siz de çocuğunuzun yaz dönemini birbirinden neşeli aktivitelerle hem eğlenip hem de öğrenerek geçirmesini isterseniz, Limon Evi Anaokulu’nu arayıp, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Yeşilyurt Mah. Galip Erenoğlu Cad. No:59/1A/1 Orka Life Sitesi Başiskele/Kocaeli

Tel: 0262.344 22 24 – 0553.790 22 01

Web: www.limonevi.com

Instagram: limonevianaokulu

NASIL ARANDI: #Limon Evi # yaz okulu # minikler # mutfak # hüner # eğlence # eğitim

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.