16-04-2024 01:56

Kutlu olsun, mutlu olsun...

2019-06-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-06-01
.stripslashes($urun->baslik).

Haziran...

Kutlayacak ne kadar çok şey var.

Öncelikle; koşulsuz sevginin vücut bulmuş hali babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutlayacağız bu ay. Tüm babalarımızın, baba adaylarının günü kutlu, mutlu olsun.

Mübarek Ramazan ayını geride bıraktığımız bu ay Ramazan Bayramı’nı da kutlayacağız. Küsler barışacak, dargınlıklar unutulacak, her türlü güzellik ve mutluluk bir arada yaşanacak. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını güçlendirmesi temennisiyle hepinizin bayramı şimdiden kutlu, mutlu olsun.

Haziran ayı demek İzmit’in kurtuluşu demek aynı zamanda. İzmit’in kurtuluşunun 98. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlayacağız bu ay.

Kutlayacak o kadar çok şey var ki...

Yazın gelişini de kutlayacağız, deniz sezonunun açılışını da... Bahçemizdeki çiçeklerin açması da bir nevi kutlama olacak, kuşların ötmesi de...

En iyisi biz şimdiden kutlama havasına girelim. Bu ay tüm dertlerimizi, tasalarımızı geride bırakacağımız, hayatın bize sunduğu güzellikleri doyasıya yaşayacağımız, karşılığında şükredeceğimiz bir ay olsun.

Haziran’ınız kutlu, mutlu olsun.

★ ★ ★

Gelelim bu ay Kocaeli Life’ta neler olduğuna. Kapağımızda tüm kadınların örnek alması gereken bir başarı hikayesi var. Sanayide bir tezgahla yola çıkan, çalışkanlığı, azmi ve hırsıyla rakiplerini geride bırakarak, ülkemizin en büyük firmalarının aradığı isim haline gelen Çiğdem Özcan Aytaş’ın başarı hikayesini kimi zaman şaşırarak, kimi zaman hayretler içinde kalarak, çoğu zaman gururlanarak okuyacaksınız.

Haziran sayımızda, otomotiv meraklıları için de güzel haberlerimiz var. Tamamen yenilenen ve ‘sınıfının en zekisi’ sloganıyla satışa sunulan Mercedes-Benz Yeni CLA ile Hyundai’nin popüler modeli Tucson’u daha yakından inceleme şansına sahip olacaksınız. Hayallerinizdeki gelin arabası için de HAYAL GARAGE’a konuk olacaksınız.

Şehirden fazla uzaklaşmadan keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenleri ise Karamürsel’deki Blue Pier Otel’e götüreceğiz. Muhteşem manzarası, havuzu, ‘mavi bayraklı’ denizi, kesintisiz yürüyüş yolları ve çiçeklerle bezenmiş bahçesiyle hafta sonunuzu keyfe dönüştürecek bu otele bayılacaksınız.

★ ★ ★

Bu ay; Türkiye’nin kişiye özel VIP hizmet veren ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp’ın yeni yerini keşfe çıkacak, kişiye özel el-ayak, cilt ve vücut bakımı uygulamalarıyla dikkat çeken ProNail I JOJOMAY’da kendinizi şımartacaksınız.

Görenlere “keşke yeniden çocuk olsam” dedirten Afacanlar Dünyası-İzmit, Kocaeli’nin ilk ‘montessori anaokulu’ olan Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu, Çocuk Kasabası’nın kalplere kazınan festivali, İSM’nin muhteşem resitali, hepsi bu sayıda.

Haziran sayımızda sadece bunlar yok tabii ki. Sağlık haberlerinden güzelliğe, lezzet duraklarından alışverişe, modadan renkli cemiyet hayatına kadar aradığınız her şeyi bu sayıda bulacaksınız. Haziran ayınız Kocaeli Life ile daha renkli geçecek. Bizi izlemeye devam edin.

NASIL ARANDI: #Serpil Çolak # kocaeli life # köşe yazısı #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.