27-05-2024 21:28

KSO'da Latin rüzgarı esti

2016-06-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-06-03
.stripslashes($urun->baslik).

 

Kocaeli Sanayi Odası, Avrupa Günü etkinlikleri kapsamında Avrupa Birliği Bilgi Merkezi ile ortaklaşa harika bir konsere imza attı. 2005 yılında Eurovision’a katılan ve 400 milyon kişi tarafından dinlenen Gülseren Gomez ile Luis Ernesto Gomez, Kocaeli Sanayi Odası Oda Orkestrası ile müthiş bir konser verdi.

 

caz5

Kocaeli Sanayi Odası Oda Orkestrası

 

300 KİŞİ KATILDI

KSO’nun sosyal tesislerinde gerçekleştirilen açık hava konserini başta oda başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve yönetiminin yanı sıra oda üyeleri ile sanatseverlerin de aralarında bulunduğu 300 kişilik seçkin bir davetli topluluğu izledi. Yasemin Nur Yüce'nin sunduğu gecede açılan özel hastagler aracılığıyla davetlilerin düşünceleri an be an twitter üzerinden takip edildi.

 

caz7

Serkan Çağlar Işık, Yasemin Sevim, Hatice Gülen, Merve Balaban, Kübra Keskin, Arzu Yıldırım


caz23

 

10. YIL ÇİÇEĞİ

2006 yılında çalışmalarına başlayan, ana gayesi "Üretimin Ritmi" sloganıyla toplumu müzikle buluşturmak olan, klasik eserlerin yanı sıra Türk ezgilerini harmanlayıp seslendiren Kocaeli Sanayi Odası Oda Orkestrası'nı şef Özgür Günay yönetti. Kuruluşunun 10. yılını kutlayan orkestraya gösteri bitiminde Kocaeli Sanayi Odası İletişim Sorumlusu Sema Altın tarafından çiçek takdim edildi.

 

LATİN RÜZGARI

Paris'te yıllarca Arturo Sandoval, Dany Brillant, Yuri Buenaventura gibi ünlü Latin sanatçılarla çalışan, 28 yıldır sahnede olan uluslararası tumba ustası Luis Ernosto Gomez ile konservatuarı Paris'te bitiren, 20 yıldır pek çok dilde şarkılar söyleyen özel bir ses sanatçısı, perküsyoncu ve dansçı Gülseren Gomez ilimizde ilk kez sahne aldı. Sahnede Latin rüzgarı estiren ikili, coşkulu sahne performanslarıyla gece boyunca alkış yağmuruna tutuldu.

 

caz1

caz2

 Nazan Kumlalı, Dilek Palta ve eşi Yusuf Palta


caz3 

Rana Korkut, Elif Bilgisu, Sema Altın, Zuhal Kuş


caz4 

Programın sunucusu Yasemin Nur Yüce


caz6

Çağan Karakaş, Yasemin Nur Yüce, Deniz Özyuva ve Senem Özyuva


caz18 

Esra Kanpara, Birsen Karaloğlu, Egemen Mert


caz8 

İdil Bandeoğlu


caz9 

Berkan Ay, Kübra Akdeniz, Yiğit Emin Kalaycıoğlu, Mansur Zor, Zehra Akyol


caz15 

MARKA Genel Sekreteri Mustafa Ayhan'ın eşi Sevilay Ayhan


caz16 

Fazile Özkurt, Arzu Saylan, Rahime Yiş

NASIL ARANDI: #Arturo Sandoval #Avrupa Birliği Bilgi Merkezi #Ayhan Zeytinoğlu #dans #Dany Brillant #eğlence #Eurovision #Gülseren Gomez #Kocaeli Sanayi Odası #konser #latin dansı #latin müzikleri #Luis Ernesto Gomez #müzik #Özgür Günay #sanat #Sema Altın #Yasemin Nur Yüce #Yuri Buenaventura

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.