19-06-2024 13:22

Kalıcı ojede çok iddialı; Makas Kuaför

2019-07-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-07-04
.stripslashes($urun->baslik).

Her kadın ellerinin güzel ve bakımlı görünmesini ister. Bunun yolu da tırnaklardan geçer. Özenle yapılmış manikür ve tamamlayıcı olarak tırnaklara sürülen rengarenk ojeler, bir kadını mutlu etmeye yeter. Tabii her güzelin bir kusuru olduğu gibi ojelerin de kusuru çabuk bozulması, hemen çıkmasıdır. Her gün oje tazelemek de çoğu kadın için vakit kaybıdır. Hal böyle olunca, kalıcı oje kaçınılmaz hale gelir. Kalıcı ojeyle hem tırnaklar her daim bakımlı görünür hem de tazeleme sorunu ortadan kalkar. Kalıcı ojeler, kalıcılığının yanı sıra tırnaklarınızı güçlendirerek kırılmalara karşı da korur.

 

 
Uzman manikürist Yeliz Nalbant

 

BÜYÜK RAHATLIK

Son yıllarda trend olan, pratik ve kullanışlı olduğu için özellikle yaz aylarında tercih edilen kalıcı oje uygulamasını nerede mi yaptıracaksınız? Elbette ki Makas Kuaför’de. Sektörün öncülerinden olan Makas Kuaför İzmit, yenilikleri de yakından takip ederek fark yaratıyor. Nihan Çakıcı’nın işlettiği İzmit Makas Kuaför’de kalıcı oje uygulamasının yanı sıra jel tırnak da yapılıyor. Hem manikür-pedikür hem de kalıcı oje uygulamasında profesyonel olan, Kırıktarak Ali’den İzmit’e uzanan mesleki kariyerinde 29 yılı geride bırakan Yeliz Nalbant, kalıcı ojenin yazın büyük rahatlık olduğunu söylüyor. Uzman manikürist Yeliz Nalbant, “Kalıcı ojenin en büyük avantajı, kalıcılığı sayesinde devamlı oje değiştirmek zorunda kalınmaması. Öte yandan ojenin kurumasının beklenilmemesi de büyük avantaj. Kalıcı oje, sağlamlığı ve bütünlüğü sayesinde tırnaklardaki kırılmalara karşı da etkili bir çözüm” diyerek, kalıcı oje yaptırmak isteyenleri Makas’a davet ediyor. Yeliz Nalbant aynı zamanda jel tırnak uygulaması da yapıyor. Uzamayan, sık sık kırılan ve şekli bozulan tırnaklarınızdan sıkıldıysanız, jel tırnak uygulaması tam size göre. Jel tırnak, özellikle el bakımına zaman ayıramayan kadınlar için adeta bir kurtarıcı.

 

 

 

İLETİŞİM

Adres: Mehmet Ali Paşa Erkan Sok.

No:27, İzmit

Telefon: (0262) 325 05 15

NASIL ARANDI: #makas kuaför # niha çakıcı # yeliz nalbant # oje # tırnak # kalıcı oje # güzellik # bakım # kadın # manikür # pedikür # kocaeli # izmit

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.