KAÇOD’tan çocuklar yararına gece

2018-04-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-02
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği (KAÇOD) Başkanı Burcu Özkan ve yönetimi, 1-7 Nisan Kanserle Mücadele Haftası dolayısıyla çocuklar yararına bir yemek düzenledi. İzmit’te bulunan Pasha Palas Otel’de gerçekleşen programa davetlilerin ilgisi yoğundu. Burcu Özkan ve yönetimi, konuklarını kapıda karşılayarak verdikleri destek dolayısıyla teşekkür etti.

 

Esra Kara, Burcu Özkan

 

VAKIF KURULUYOR

Yemekli program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından KAÇOD Başkanı Burcu Özkan bir konuşma yaptı. Özkan konuşmasında derneğin kuruluş sürecine değindi ve “Yaklaşık 2 yıl önce çıktığımız bu yolda bugün 270 çocuğa ulaştık. Bugüne gelmemizde bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımızla daha yakın olabilmek adına 15 Nisan günü de çocuğumun ismini taşıyan Çınar Çocuk Vakfı’nı kuruyoruz” dedi.

 

Nuray Kaya, Sabahat Özcan, Nuray Uygun, Ayşe Kebenç

 

ÇOCUKLARIN İHTİYAÇLARI KARŞILANACAK

KAÇOD Başkanı Burcu Özkan’ın konuşmasının ardından yemeğe geçildi. Yemekten sonra şarkılar eşliğinde davetliler keyifli vakit geçirdi. Gecenin sonunda davetlilere sürpriz hediyeler de verildi. KAÇOD, düzenlemiş olduğu bu gecede elde edilen geliri kanser hastası çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için kullanacak.

 

Hüseyin Erol, Süreyya Erol

 

KAÇOD KİMDİR?

Dernek 0-18 yaş arası onkoloji tanısı almış ve aktif olarak tedavi gören çocukların maddi, manevi ve sosyal açıdan ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kuruldu.  Amacı kanser tedavisi sırasında hasta ve yakınlarının zor olan yaşamlarını biraz daha kolay ve yaşanır hale getirmek.

 

Büşra Aydın, Nesrin Yıldız

 

Saniye Köstenci, Nurtaç Nemut

 

 

Reyhan Çobanoğlu, Arzu Bayar, Faika Kırdar

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.