21-06-2024 13:54

İlk kez bizden duyun!

2018-01-29    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-01-29
.stripslashes($urun->baslik).

Kocaeli Life, ‘ilk’lerin dergisi olmaya devam ediyor. Bu kentin ilk magazin-aktüel dergisi; D&R’larda satılan ilk ve tek yerel dergi; Turkcell Dergilik uygulamasına girmeyi başaran kentimizin ilk ve tek dergisi;

Ve Kocaeli halkına dergi okuma kültürünü kazandıran ilk yayın olmasının yanı sıra;


Bu kentin vizyonunu değiştirecek projeleri ilk duyuran yayın organı olma özelliğini de koruyor.

Kocaeli halkı, 262 Towers projesi ile Kocaeli Life sayesinde tanıştı. Kentin büyük bir merakla beklediği projenin tüm ayrıntılarını Kocaeli Life’tan öğrendi.

Şimdi ise bırakın Kocaeli’yi, Türkiye’de bir ilk olacak Opark projesini detaylı bir şekilde yine Kocaeli Life’ta bulacaksınız.

İlimizdeki otomotiv bayilerini tek çatı altında toplayacak, sadece bayilere değil kentimize ve ülkemize bir katma değer kazandıracak bu projenin nasıl gündeme geldiğini, nasıl olgunlaştığını, bugüne kadar hangi aşamalardan geçildiğini, projenin içinde neler yer aldığını yine Kocaeli Life’tan öğreneceksiniz.

Kocaeli Life, bir magazin-aktüel dergi olmasının yanı sıra Kocaeli’de gündem yaratacak önemli projeleri kamuoyu ile paylaşan ilk yayın olma özelliğini hep koruyacak.

Kocaeli halkı nasıl ki yeni açılan bir restoranı ya da cafeyi Kocaeli Life’tan öğreniyorsa; gezilecek-görülecek yerleri Kocaeli Life sayesinde keşfediyorsa;

Eğitim, sağlık, güzellik, spor ve moda alanındaki yenilikleri Kocaeli Life’tan takip ediyorsa;

Kente değer katacak vizyon projeleri de Kocaeli Life’tan öğrenecek.

O yüzden bizi izlemeye devam edin.

★ ★ ★

Gelelim bu ay Kocaeli Life’ta başka neler olduğuna…

Kapağımızda 350 bin kişilik Ekşioğlu sülalesinin bir ferdi, Ekcan Grup İcra Kurulu Başkanı Yakup Ekşi var.

Hem iş hem özel hayatının kapılarını büyük bir samimiyetle Kocaeli Life’a açan Yakup Ekşi röportajını keyifle okuyacaksınız.

Bu ay ‘lezzet durakları’ köşemizde İzmit’in yeni mekanları Karaçetin Lokantası ile Maçka Kokoreç’i bulacaksınız. Yenilenen haliyle Kuzine Restaurant’a bayılacaksınız.

Bu ayın en ilginç konuları ise ruhsal ameliyat ve meme ucu simülasyonu. Büyük bir ilgiyle okuyacağınız bu iki röportaj hayata bakış açınızı değiştirecek.

Bu ayın özelliği ise Sevgililer Günü biliyorsunuz. Kocaeli Life, Sevgililer Günü’ne de kayıtsız kalmadı, kentimizin tanınmış simalarına ‘Eşinizini ilk gördüğünüz an ne hissettiniz?’, ‘Evlenmeye ne zaman karar verdiniz?’ diye sordu ve birbirinden ilginç cevaplar aldı.

Kocaeli Life’ın gezi yazısı bölümünde ise bu ay Uzak Doğu’nun popüler destinasyonlarından Vietnam var.

Nilüfer Ergül’ün iş ziyareti için gittiği Vietnam’da yaşadıklarını kaleme aldığı bu gezi yazısını kah gülümseyerek kah hayretler içinde kalarak okuyacaksınız.

Kocaeli Life’ın içeriği bunlarla sınırlı değil. Sağlıktan güzelliğe, spordan eğlenceye kadar her konuda birbirinden ilginç konu ve konuklarla karşınızdayız.

Kocaeli Life bu ay da dopdolu içeriğiyle elinizden düşmeyecek.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.