20-04-2024 09:47

Hep anneler mi sever?

2017-06-13    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-06-13
.stripslashes($urun->baslik).

 

Aslında öyle önemlidir ki babanın sevgisini bilmek, onu doyasıya yaşamak. En önemlisi kendine güvenmeyi öğretir çocuğa. Bilirsin ki yetmediğinde, arkanda bir dağ vardır.

Başkalarının sevgisine muhtaç olmazsın, bilirsin ki seni senden çok seven bir güç vardır yanı başında. Hayatı asıl öğretendir baban. Nasıl yetersin tek kalem olarak bu koskoca hayata, onun sevgisiyle öğrenirsin. Yıkılmamak dimdik durmak için en iyi modeldir babacığın. Hep bir çareleri vardır, her çözülmez zannettiğin için. Bu yüzden babalar çocukların kalbindeki eşsiz yerlerini, çocuklar da o sağlam dağın kıymetini bilmeliler.

Bu ay, Babalar Günü’nü kutlayacağız hep birlikte. Tabii ki Kids Life sayfalarını da onlar için hazırladık. ‘Biz Çok Sevdik’i babalara özel olanlardan seçtik; ‘1 anne 5 soru’ bölümünü ‘1 baba 5 soru’ olarak değiştirdik. ‘Kids Style’a bu ay, geleceğin babalarından biri olan ve tarzıyla fark yaratan yakışıklı Eymen Ünsal’ı konuk ettik. ‘Çocuk Lezzetleri’nde ise tam da mevsimindeyken ağzını tatlandıracak bir çilekli dondurma tarifi paylaştık. En güzel, en dolu Babalar Günü’nüz olsun bu yılki… Yazın sıcaklığını hissedip sağlıkla, mutlulukla geçireceğiniz bir ay diliyoruz. Kendi biricik babalarımızın, en iyi baba örnekleri biricik eşlerimizin ve tüm sevgiyle bakan babaların Babalar Günü kutlu olsun.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.