17-07-2024 16:27

Hayallerinizdeki yaşam ağustosta sizinle: Avlu 112 Rezidans

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 02/07/2024
27 yıllık bilgi ve tecrübesi ile birçok kaliteli projeye imza atan Türköz İnşaat’tan İzmit’in yükselen yıldızı Kabaoğlu’nda yepyeni bir proje daha… Avlu 112 Rezidans’ta yaşam ağustos ayında başlıyor.
.stripslashes($urun->baslik).

27 yıllık geçmişi ve imza attığı birbirinden özel projelerle Kocaeli halkının markaya duyduğu güveni hakkettiğini her fırsatta kanıtlayan Türköz İnşaat, şu sıralar kentin en gözde lokasyonu olan Kabaoğlu’nda hayata geçirdiği Avlu 112 Rezidans ile yine gündemde. Her detayı titizlikle planlanan, modern yaşamın sunduğu tüm konfor ve ayrıcalığı aynı projede buluşturan Avlu 112 Rezidans’ta hayat, Ağustos 2024’te başlıyor. Sakinlerine lüks eşyalarla döşenmiş ferah daireler, sade ve şık bir mimari, göz alabildiğine uzanan vadi manzarasının izlenebileceği bir seyir terası ve şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir yaşam alanı vaat eden projenin satış ve pazarlama faaliyetleri ise Century 21 Project firması tarafından yürütülüyor.

OTEL KONSEPTİNDE

4 adet işyeri, 80 adet 1+0 daire ve 32 adet 1+1 dubleks daireden oluşan Avlu 112 Residans, sakinlerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek şekilde tasarlandı. 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmetleriyle otel konseptinde, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sunan projeye ilgi büyük. Öğrencilerin ve sağlık personelinin yanı sıra yatırımcıların da dikkatini çeken Avlu 112 Residans, konumuyla da oldukça cazip bir lokasyonda bulunuyor. Kocaeli Üniversitesi’ne 950 metre, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne 1,8 kilometre, Kocaeli Şehir Hastanesi’ne 8 kilometre mesafede yer alan proje, İzmit merkeze 9, otogara 10,5, Kuzey Marmara Otoyolu’na ise 15,5 kilometre uzaklıkta. Türköz İnşaat kalitesiyle hayata geçen, satış ve pazarlama faaliyetleri ise Century 21 Project güvencesiyle yürütülen iş yeri ve konutlar Ağustos 2024’te sahiplerine teslim edilecek, kiralama faaliyetleri ise eylül ayından itibaren başlayacak. Avlu 112 Rezidans’ta siz de yerinizi almak için acele edin!