17-07-2024 16:39

Günlük hayatın stresine sıcacık bir mola Pink House Bungalov Otel

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 02/07/2024
Maşukiye’de, genç işletmeci Enes Onan ve ailesine ait toplam dört bungalovla hizmet veren Pink House Bungalov Otel; doğanın kalbindeki yemyeşil müstakil bahçeleri, konforlu yaşam alanları ve sıcacık aile ortamıyla adeta huzurun adresi
.stripslashes($urun->baslik).

Röportaj: Zeynep Akar

Fotoğraflar: Hakkı Timuçin

 

Şöyle yanından dere akan yemyeşil bir bahçede, meyve ağaçlarının gölgesinde, her türlü konforun sağlandığı bir tesiste şehir hayatının stresinden ve karmaşasından uzak birkaç gün geçirmeye ne dersiniz? Sizin de ihtiyacınız olan günlük yaşamın koşturmasına kısa bir mola vermek; aileniz ya da dostlarınızla birlikte huzur dolu saatler geçirmekse haydi hazırlanın… Pink House’a gidiyoruz.

Maşukiyeli genç işletmeci Enes Onan ile ailesi tarafından işletilen Pink House Bungalov Otel, aradığınız huzurun adresi… Cennet Kartepe’nin tüm güzelliklerini dört mevsim yaşayabileceğiniz, tamamen güvenli bir ortamda hem dinlenip hem de çeşitli aktiviteler yapabileceğiniz Pink House Bungalov Otel, başarılı işletme anlayışıyla misafirlerini sıcacık bir aile ortamında ağırlıyor.

Tamamı özel bahçeli ve jakuzili, biri havuzlu dört bungalovdan oluşan bu sevimli tesisi Kocaeli Life okurları için ziyaret ettik; Pink House hakkında merak ettiklerimizi, genç turizmci Enes Onan’dan dinledik.

Enes Bey, bize kendinizden bahseder misiniz?

22 yaşındayım, eğitimimi turizm ve otelcilik üzerine tamamladım, 2,5 yıldır ailemle birlikte Maşukiye’de hizmet veren dört bungalovumuzun işletmesiyle ilgileniyorum.

Turizm sektörüne girişiniz nasıl oldu?

Annem Hürrem Hanım, uzun yıllar turizm alanında çalışmış, bu sektörde tecrübeli birisidir. Bundan 2,5 yıl kadar önce kendi işletmemizi kurmaya karar vererek ailece kolları sıvadık. İçinde yaşadığımız prefabrik evi yenileyip pembeye boyadık, bahçemizi düzenledik ve turizme açtık. Pink House; tamamen izole müstakil bahçesiyle, yemyeşil doğası ve masal evini andıran pembe rengiyle beklediğimizin çok üzerinde ilgi gördü. Önceleri sadece hafta sonlarında kiralamayı düşündüğümüz evimiz, dört mevsim talep alınca işlerimiz hızlandı.