Erdal Optik’ten 14 Şubat Sürprizi

2018-02-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-02-09
.stripslashes($urun->baslik).

Erdal Optik, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyası kapsamında tüm güneş gözlüklerinde sunduğu indirim fırsatları ile sizleri bekliyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Güler yüzlü ve optik sektöründe deneyimli personeli ile İzmitlilerin her mevsim gözlük ihtiyacını karşılayan Erdal Optik 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyaları ile sizleri bekliyor. 14 Şubat Çarşamba gününe kadar devam edecek kampanya kapsamında dünyaca ünlü birçok gözlük markasında gerçekleşen dev indirimler ile sevdiklerinize muhteşem bir hediye alma fırsatını kaçırmayın.

 

23 yıldır İzmit’te gözlük sektörüne yön veren Erdal Optik; Topten, Roberto Cavalli, Lacoste ve Vogue gibi dev gözlük firmalarının en güzel ürünlerini 14 Şubat Sevgililer Günü için sizlere ayırdı. Artık size yakışan, kaliteli, şık ve uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü satın almak için sokak sokak, mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Ömerağa Mahallesi Hafız Şerif Sokak No: 32 adresinde bulunan Erdal Optik’teki fırsatları sizde kaçırmayın.

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.