26-06-2024 01:51

Kartepe’de yeni bir yaşam alanı kuruluyor; My Life Kartepe

2018-02-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-02-08
.stripslashes($urun->baslik).

Kain İnşaat, yeni yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Umuttepe yolu üzerinde 4 etap halinde inşa edilen My Hill sitelerinin yanı sıra Yuvacık bölgesine değer katan May City, Manar Yuvacık ve Manar Terrace’nin mimarı olan Kain İnşaat, bu kez Kartepe’nin popüler yerleşim alanı Köseköy’de yepyeni bir projeye başlıyor. Şimdiye kadar yaptığı modern, kaliteli ve konforlu konutlarla inşaat sektöründeki yerini iyice sağlamlaştıran firmanın merakla beklenen yeni projesi My Life Kartepe, satışa çıktı.

 

Kain İnşaat, My Life Kartepe’de 6 dönümlük alanı yeşil alan olarak ayırdı.

 

 

1+1’DEN 4+1’E KADAR

Kartepe’de, Villam 1 Sitesi ile Marmara Eğitim Kurumları’nın hemen karşısındaki 15 dönümlük alan üzerine inşa edilecek My Life Kartepe, 4.5 katlı 4 bloktan oluşacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen 176 dairenin bulunduğu site, sosyal donatıları açısından da oldukça zengin. İnşaatına başlanan My Life Kartepe’de; yüzme havuzundan fitness’a, restoran&cafe’den açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, koşu yollarından otoparka kadar hayatınıza konfor katacak her türlü ayrıntı düşünülmüş.

 

 

6 DÖNÜMÜ YEŞİL ALAN

 

My Life Kartepe’nin en büyük özelliği ise yeşil alanı. Sitenin tam ortasındaki 6 dönümlük alan yeşil alan olarak ayrılmış durumda. İnşaat alanının neredeyse yarısını yeşil alan olarak projelendiren Kain İnşaat, yapacağı peyzaj çalışmalarıyla doğa harikası Kartepe’nin dokusuna uygun bir yaşam alanı yaratmayı hedefliyor. Projenin bir diğer özelliği de şehre çok yakın olması. Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7 kilometre mesafede bulunan My Life Kartepe, otogar ve otoban bağlantı yoluna da çok yakın.

 

My Life Kartepe’de 87 ile 216 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatı 199 bin TL’ den başlıyor.

 

 

199 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

 

My Life Kartepe’de dairelerin büyüklüğü 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. Daireler 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Şehrin yanı başında, eğitim kurumlarına çok yakın bir mesafede bulunan My Life Kartepe’nin bir özelliği de burada yaşayacak olanların Kartepe’nin nimetlerinden fazlasıyla faydalanacak olması. Sapanca Gölü’ne, Kartepe Kayak Merkezi’ne ve Maşukiye gibi doğa harikası yerleşim alanlarına çok yakın mesafede bulunan sitede oturacaklar bu açıdan da çok şanslı olacak.

 

 

HER ZEVKE UYGUN

 

Kain İnşaat güvencesinde inşa edilecek dairelerde her zaman olduğu gibi en kaliteli malzemeler kullanılacak. My Life Kartepe’nin bir özelliği de projede her zevke uygun dairelerin bulunması. Sitede hem kapalı hem açık mutfaklı daireler de var, geniş verandaya sahip daireler de. Merkezi ısıtma sisteminin bulunacağı sitede güvenlik de mevcut. Kain İnşaat diğer projelerinde olduğu gibi My Life Kartepe’de de daireleri banyo ve mutfak dolapları ile portmanto içinde teslim edecek. My Life Kartepe ile ilgili bilgi almak istiyorsanız; firmanın internet sitesi kaininsaat.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM

 

Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No: 16, İzmit

 

+90 (262) 323 1316

 

+90 (534) 892 1014

 

info@kaininsaat.com.tr

NASIL ARANDI: #my life kartepe # izmit # kocaeli # inşaat # proje # lüks yaşam # lüks daire # konfor

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.