17-07-2024 16:17

Duru Güzellik Merkezi’nde Coolshaping mucizesi

2020-03-04    1 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-03-04
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: Eylem Selvi ARI

FOTOĞRAFLAR: İ. HAKKI TİMUÇİN

 

Yaz kapıda. Cemreler düştü, bahar gülen yüzünü gösterdi. Doğa canlanmaya, güneş ısıtmaya, tatil zamanı yaklaşmaya başladıysa kışın aldığımız kilolardan, bölgesel fazlalıklarımızdan kurtulmanın da zamanı geldi demektir. Kış boyunca kalın giysilerimizin altında saklanan fazla kiloları vermek, daha sıkı, daha ince ve fit bir görüntüye kavuşmak o kadar da zor değil. Üstelik gurur duyacağımız bir görünüm için şok diyetlere girmeye, ağır sporlar yapmaya ya da bıçak altına yatmaya da gerek yok! Çözüm basit… Duru Güzellik Merkezi’nin kapısını çalıyoruz ve bölgesel fazlalıklarımızdan tek seansta kurtuluyoruz!

 

23 YILLIK TECRÜBE

Güzellik sektöründeki 23 yıldır tecrübesiyle adından sıkça söz ettiren Sevim Baymak, sahibi olduğu Duru Güzellik Merkezi’nde bulunan son teknoloji ürünü cihazlarla yaptığı uygulamalarla yazı karşılamaya hazır. Tamamen ağrısız ve acısız bir yöntemle, üstelik de tek seansta vücudun belli bölgelerine yerleşen yağların vücuttan atılmasını sağlayan ‘soğuk lipoliz’ uygulamasıyla çok başarılı sonuçlara imza atan Baymak, “Yanlış beslenme ve hareketsizlik sebebiyle özellikle bacak, basen, kalça, karın ve göğüs bölgesindeki yağlanmadan şikayetçi olanlar için soğuk lipoliz en doğru yöntem” diyor.

 

 

COOLSHAPING FARKI

Duru Güzellik Merkezi olarak, soğuk lipoliz teknolojisi sayesinde bölgesel yağlara savaş açtıklarını söyleyen Sevim Baymak, şöyle devam ediyor: “Soğuk lipoliz işlemi, yağları dondurarak işlevini yitirmesini sağlıyor. Donan yağ hücreleri kristalleşerek vücuttan atılıyor. Bu işlemi de tüm dünyada kabul görmüş, son teknoloji ürünü, Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylı Coolshaping cihazıyla yapıyoruz. Bugün sektörde çok fazla soğuk lipoliz cihazı var ancak Coolshaping sınıfının en iyilerinden biri. Coolshaping’in diğer soğuk lipoliz cihazlarından farkı, uygulandığı bölgeyi -14 dereceye kadar soğutması.

Ayrıca çift başlıklı olduğu için aynı anda iki bölgeye birden uygulanabiliyor. Muadili olarak gösterilen diğer cihazlardan çok daha güçlü ve sağlam olduğu için iki kat daha uzun süre işlem yapabiliyor. Bu nedenle uygulamanın sonuçlarından her zaman eminiz.” Peki, soğuk lipoliz nasıl uygulanıyor? Sevim Hanım bu soruya da şöyle yanıt veriyor: “Cihazın iki başlığı, kişinin bölgesel olarak incelmesini istediği bölgelere bağlanıyor. Cihaz devreye alındığında, bu bölgelerdeki yağlar -14 dereceye kadar donduruluyor.

 

AĞRI YOK, ACI YOK

Bu esnada kişi hiçbir şekilde ağrı, acı ya da donma hissi yaşamıyor. Bir saat süren uygulamanın ardından işlem tamamlanmış oluyor. Soğuk lipolizin etkisi 3. haftadan itibaren başlıyor ve 3 ay boyunca devam ediyor” Soğuk lipoliz yapılan kişinin, donarak işlevini kaybeden yağ hücrelerini vücuttan kolay atabilmesi için bu 3 hafta içerisinde bol su içmesi, beslenmesine dikkat etmesi ve kilo almaması gerekiyor. Bu süre zarfında hafif egzersiz yapan kişilerde, çok daha iyi sonuçlar elde ediliyor. Soğuk lipoliz işlemi, tek seans yapılıyor ve etkisi 4 aya kadar devam ediyor.

 

 

YÜZDE 30 İNDİRİM

Sevim Baymak, “İhtiyaç olması halinde iki ay sonra bir kez daha soğuk lipoliz işlemi yapılabilir. İşlem sonrası tavsiyelerime harfiyen uyan hanımların 2 bedene kadar inceldiğini gördüm” diyor. Baymak, soğuk lipolizin soğuk alerjisi olan kişiler haricinde, 17 yaş ve üzerindeki herkese uygulanabildiğini belirtiyor ve ekliyor: “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel bir de kampanyamız var.

8-15 Mart tarihleri arasında, soğuk lipoliz müşterilerimize yüzde 30 indirim uygulayacağız. Yaza bölgesel fazlalıklarından kurtulmuş olarak, fit bir vücutla girmek isteyen herkesi Duru Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz.”

Duru Güzellik Merkezi, cilt kalitesinin artırılması için yaptığı dokunuşlarda da harika sonuçlar elde ediyor. Yüz ve vücudumuzda zamanın etkisiyle meydana gelen yaşlanma belirtileri, sarkma ve kırışıklıklara meydan okuyan merkez, ‘radyofrekans’ teknolojisini kullanıyor. Sevim baymak, “Radyofrekans ile boyun, yüz, kol, karın, dekolte ve bacaklarda meydana gelen sarkmaları toparlamak mümkün. Merkezimizde kullandığımız cihaz, yaydığı ısı dalgalarıyla cildi uyarıyor ve kolajen oluşumunu tetikliyor. Cildin doğal iyileştirme mekanizmasını devreye sokan bu uygulama ciltte canlılık, toparlanma, sıkılaşma, ince kırışıklıklarda açılma ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor” diyor.

 

5 YAŞ DAHA GENÇ

Radyofrekans sayesinde kan dolaşımının hızlandığını da kaydeden Baymak, “İşlem sonrası metabolizma hızlanıyor, bağ dokusu güçleniyor, kolajen ve elastin üretimi çoğalıyor. Bu da cildin en az 5 yaş genç görünmesini sağlıyor” şeklinde konuşuyor. Yüzde 15-30 dakika, bacaklar ve basenlerde 45-60 dakika, göbekte ise 25 dakika uygulanan radyofrekans sonrası; yüz, boyun ve dekolte bölgesi gençleşiyor, gıdıdaki sarkma toparlanıyor, boyundaki yatay çizgiler gideriliyor,  göz çevresi morluklarında azalma görülüyor. Son derece konforlu olan bu işlem, uygulamadan 4 hafta sonra etkisini daha belirgin şekilde gösteriyor. Baymak, işlemin kalıcılığının 2 yıl devam ettiğini söylüyor ve ekliyor: “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak yüzde 30 indirim kampanyamız, radyofrekans için de geçerli. Fazlalıklarından kurtulmak ve daha genç bir görünüme kavuşmak isteyen herkesi merkezimize bekliyoruz.”

 

İLETİŞİM

Alikahya Fatih Mh. Kemal Sunal Sk. No:9 İzmit/Kocaeli

Telefon: 0532 386 05 16

Instagram: @duruguzellik41

NASIL ARANDI: #Duru güzellik # sıkılaşma # sağlık # bakım # güzellik # Sevim Baymak # vücud # yağ # bölgesel # Coolshaping cihazı # kocaeli

1 yıl önce - Nevin.alagas.

Kalca.incelmesi.icin.fiat.alabilirbiyim.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.