01-10-2023 04:38

Diyet Kapımda

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 05/09/2023
Diyet Kapımda ile sağlıklı ve lezzetli besinlere zaman kaybetmeden, zahmetsizce ulaşarak hem kilo verin hem de fit kalın!
.stripslashes($urun->baslik).

Yoğun iş temposunda bırakın diyeti yemek yemeye bile fırsat bulamıyor musunuz? Öğünleri yüksek kalorili ancak besin değeri düşük ürünlerle geçiştirirken bir yandan da “Sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorum” diyenlerden misiniz? Düzensiz beslenmenin hastalıklara davetiye çıkardığını, aşırı kilo gibi sağlık problemlerine yol açtığını biliyor ancak bu sorunun üstesinden gelemiyor musunuz? O halde size harika bir önerimiz var. Diyet Kapımda ile sağlıklı besinlere zaman kaybetmeden, zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Uzman diyetisyenlerin kontrolünde, usta aşçıların ellerinde hazırlanan paketler, bir ‘tık’la kapınıza geliyor.

7 YILI GERİDE BIRAKTI

Diyetisyen Ümit Varol tarafından bundan 7 yıl önce kurulan Diyet Kapımda Kocaeli Şubesi aradan geçen zaman içinde hem büyüdü hem de kadrosunu güçlendirdi. 7 yılda yüzlerce kişinin sağlıklı beslenmesine aracılık ettiklerini, yine yüzlerce kişiye tonlarca kilo verdirdiklerini söyleyen diyetisyen Ümit Varol, “Hep güzel geri dönüşler aldık. Müşteri memnuniyetimiz yüzde 95’ler civarında. Bundan sonraki hedefimiz daha çok kişiye ulaşmak, kendimizi daha da geliştirerek, daha çok müşteriyi sağlıklı ve kaliteli yemeklerimizle buluşturmak. Sürdürülebilir olmayı önemsiyoruz bu yüzden kendimizi sürekli yeniliyoruz” diyor.

HERKES BAŞVURABİLİR

Diyet Kapımda Kocaeli Şubesi’ne kimler mi başvurabilir? Ümit Bey, bu soruyu da şöyle yanıtlıyor: “Herkes… Sağlıklı-hasta, kilolu-zayıf, herkes bize başvurabilir çünkü herkese hitap eden menülerimiz var. Ama daha çok zayıflama paketlerinden faydalanmak isteyenler geliyor. Sırf sağlıklı beslenebilmek adına yıllardır bizden paket alan üyelerimiz de var. ‘Diyet’ denildiğinde insanların aklına sadece zayıflama kısmı geliyor ama aslında sağlıklı beslenme de diyetin bir parçası. Diyet bir yaşam tarzı, biz de bu tarzı benimseyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hastalıklarda diyet tedavisi yapan tek diyet mutfağı olduğumuzu da belirtmek isterim.”

PAKETİNİ SEN SEÇ!

Diyet Kapımda’da herkese uygun bir paket var. Gün içinde tüketeceğiniz tüm ürünler taze bir şekilde sabah kapınıza bırakılıyor. Zayıflamak istiyorsanız, ‘Slim Pack’ tam size göre. Kişiye özel kalori hesabı yapılarak hazırlanan Slim Pack; üç ana, iki ara öğünden oluşuyor. Spor yapanlar için protein oranı yüksek ‘Fit Pack’, profesyonel sporcular için ise 4 ana, 2 ara öğünden oluşan ‘Body Pack’ var. Hamile ya da emziren anneler için özel olarak hazırlanan paketler de mevcut. Özel beslenmesi gereken kişiler için ketojenik diyet paketi de bulunuyor, laktozsuz paket de. Öte yandan ödem atımını hızlandıran iki veya üç günlük sıvı detoks paketlerini de Diyet Kapımda’da bulabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL PAKETLER

Diyet Kapımda’da kişiye özel paketler tabii ki diyetisyen kontrolünde hazırlanıyor. Diyet Kapımda Kocaeli Şubesi’nde dört yıldır diyetisyen Ümit Varol ile birlikte çalışan, üç yıl önce de iş arkadaşlığını hayat arkadaşlığına dönüştüren diyetisyen Gizem Varol, danışanlarıyla ilk olarak ofiste ön görüşme yapıyor, hastalık geçmişini öğreniyor, ölçümlerini gerçekleştiriyor, elde ettiği veriler doğrultusunda paketler hazırlanıyor. Ön görüşmenin önemli olduğunu söyleyen Gizem Varol, “Kişinin diyabet ya da tansiyon gibi bir rahatsızlığı ya da bir ürüne alerjisi veya tüketemediği ürünler var mı bunları göz önünde bulundurarak paketleri hazırlıyoruz” diyor.

DÜNYA MUTFAĞINDAN

Diyet Kapımda’da menüler haftalık olarak belirleniyor, sonrasında reçeteler hazırlanıyor. Diyetisyen Gizem Varol “Bizim tercih edilebilirliğimiz bu noktada başlıyor” diyerek, şöyle devam ediyor: “Diyet denilince insanların aklına tatsız, tuzsuz yemekler geliyor, bizde öyle değil. Ürünleri farklı pişirme teknikleri kullanarak diyete uygun hale getiriyoruz. Menülerimizde Türk ve dünya mutfağından çok çeşitli yemeklere yer veriyoruz. Ürünlerimizi; kişinin günlük ihtiyacını karşılayacak şekilde, karbonhidrat, protein, yağ, vitamin, mineral değerlerini hesaplayarak hazırlıyoruz. Bizden paket alan kişinin makro-mikro besin değerinin tamamını aldığından eminiz.

YİYEREK ZAYIFLAYIN!

Öte yandan porsiyonlarımız da oldukça doyurucu. Aç kalma gibi bir durum söz konusu değil, alışma evresini geçtikten sonra ‘Bu yemekler fazla geliyor’ diyen üyelerimiz bile var. Zaten üyelerimizi belli aralıklarla kontrol ediyoruz, kilo verme hızına ve yağ kaybına bakarak, gerekirse menülerimizi revize ediyoruz. Kısacası, yedirerek zayıflatıyoruz. Diyet Kapımda’nın bir avantajı da burada sürekli diyetisyen kontrolünde oluyorsunuz. Elinize diyet listeleri değil de kapınıza diyet yemekleri geliyor. Bu açıdan bakacak olursanız hem daha az maliyetli hem daha konforlu.”

 

EVE YA DA İŞ YERİNE

Diyet Kapımda tarafından hazırlanan paketler sabahın erken saatlerinde yola çıkıyor, iki saat içinde bütün üyelere teslim ediliyor. Dağıtımın soğuk zincirde yapıldığını söyleyen diyetisyen Ümit Varol, “Bütün ürünlerimiz mikrodalga fırında ısıtılabilir. Yemeklerimizde koruyucu ya da katkı maddesi kullanmadığımız için üyelerimizin ürünleri aldıktan sonra buzdolabında muhafaza etmeleri gerekiyor. Kandıra haricinde Kocaeli’nin tüm ilçelerine dağıtımımız var. Ev ya da iş yeri fark etmez” diye konuşuyor. Ümit-Gizem Varol çifti sağlıklı beslenmek ya da kilo vermek isteyenleri Diyet Kapımda’ya bekliyor.

 

Akarca Mahallesi, Alb. Karaosmanoğlu Caddesi, Yıldız Konutları altı, No: 2 İzmit/Kocaeli

Telefon: (0262) 331 34 38/0543 432 57 28

Instagram: @diyetkapimda.kocaeli

NASIL ARANDI: #diyet kapımda # sağlıklı beslenme # menü # diyet # sağlık # gizem varol # ümit varol

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.