01-10-2023 06:18

Fit Activ şimdi de güzelleştiriyor

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 05/09/2023
Sağlıklı yaşam için Fit Activ’i tercih eden kadınlar artık merkezden daha da güzelleşmiş olarak çıkacak
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizin en kapsamlı sağlıklı yaşam merkezlerinden biri olan Fit Activ, üyelerinden gelen taleplere kayıtsız kalamadı, güzellik sektörüne de el attı. Fit Activ Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde kısa bir süre önce bir de güzellik bölümü açıldı. Sağlıklı bir yaşam sürmek için Fit Activ’in sunduğu tüm imkanlardan yararlanarak ‘fit’ kalanlar artık merkezden güzelleşmiş olarak da ayrılacak.


GÜZELLİK BÖLÜMÜ AÇILDI

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan, kentte uzun yıllardır gazetecilik yapan Barış Gazetesi’nin sahibi Aysun Özcan ile Kocaeli Üniversitesi’nden emekli olan Ebru Karaoğlan tarafından geçtiğimiz yıl Yahya Kaptan Mahallesi’nde açılan Fit Activ Sağlıklı Yaşam Merkezi her geçen gün hizmet ağını genişletiyor. İki ortak, üyelerin talepleri doğrultusunda merkeze şimdi de güzellik bölümü kazandırdı.


ALANINDA UZMAN BİR İSİM

Fit Activ Sağlıklı Yaşam Merkezi artık fit kalmanın yanı sıra güzelleşmek isteyen kadınlara da hizmet verecek. Güzellik bölümünü alanında uzman ve deneyimli bir isim olan Çiğdem Tıngaz ile birlikte kuran iki ortak, tecrübeli bir isimle yola çıkmanın konforunu yaşıyor. Aynı zamanda usta öğretici olan Çiğdem Tıngaz, güzellik bölümünde başta cilt bakımı olmak üzere kalıcı makyaj uygulamalarından mikroblading de yapacak.

PROFESYONEL ÜRÜNLER

Uzman estetisyen Çiğdem Tıngaz, “Cilt bakımında profesyonel cihaz ve ürünlerden de destek alacağız. Medikal cilt bakımıyla başlayacak uygulamalarımız kişinin cilt yapısına bağlı olarak çeşitli protokoller ile devam edecek. Cilt bakımı yaparken cilt tipine göre çeşitli testlerden geçmiş dermokozmetik ürünler kullanacağız. Öte yandan cildin kolajen üretimini tetiklemek, onarım mekanizmasını harekete geçirmek amacıyla son teknoloji sistemlerden yararlanacağız” dedi.

 

KİRPİK LIFTING DE VAR

Fit Activ Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin güzellik bölümünde yine uzman estetisyen Çiğdem Tıngaz tarafından kaş laminasyon ve kirping lifting uygulamaları da yapılacak. Merkezin ortaklarından Aysun Özcan, “Kısa bir süre önce açılmamıza rağmen gördüğümüz ilgi bizi fazlasıyla memnun ediyor. Bu sırada üyelerimizin taleplerine de duyarsız kalamadık ve merkezimize bir de güzellik bölümü kazandırdık. Ekibimiz genişliyor, yakında yeni sürprizlerimiz de olacak” diye konuştu.

 

HERKESE HİTAP EDİYOR

Açıldığı günden bu yana her yaştan her kesime hizmet veren 3 katlı merkezde beslenme ve diyet bölümünden reformer pilatese, sağlıklı zayıflamak ve fit görünmek isteyenlerin imdadına yetişen Beauty Line adlı cihazdan selülit canavarı olarak da bilinen Activ Roll’a, hizmet kalitesiyle her geçen gün adından söz ettirmeyi başaran fizyoterapi bölümüne kadar sağlıklı yaşamı destekleyecek tüm çalışmalar devam ediyor.

 

BIG SHAPER MUCİZESİ

Fit Activ Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde en çok ilgiyi ise Big Shaper adı verilen alet görüyor. Bölgesel incelme, selülit azaltma, vücut şekillendirme, kırışıklık giderme, yüz, boyun, vücut sıkılaştırma ve mekanik masaj uygulamalarının tamamını gerçekleştiren Big Shaper’dan ‘mucizevi alet’ olarak bahsediliyor. Big Shaper’ın Kocaeli’de sadece iki yerde bulunduğunu söyleyen merkezin ortaklarından Ebru Karaoğlan, “Birisi de bizde. Big Shaper ile bölgesel yağ kırma ve sıkılaştırma işlemlerinden çok güzel sonuçlar alıyoruz” dedi.

 

Alikahya Fatih Mahallesi, Horasan Caddesi, No: 29, Birlik Premium İş Merkezi, Kat: 1-2-3, İzmit/ KOCAELİ

Telefon: 0 530 027 31 41

Instagram: @fitactivkocaeli

NASIL ARANDI: #fit activ # kocaeli # spor # sağlık # fitness # sağlıklı yaşam merkezi # güzellik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.