Cumhuriyet kadınlarından muhteşem gece: KOİDER 29 Ekim'i Kutladı

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 03/11/2022
KOİDER üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, Dedeman Kartepe Kocaeli Oteli’nde düzenledikleri coşkulu bir programla kutladı
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: Haber: Elif Çarman     Fotoğraflar: İsmail Hakkı Timuçin

İlimizin başarılı iş kadınlarını ve yöneticilerini bir çatı altında toplayan, iş dünyasında kadını destekleyen ve kadın girişimcilere yol gösteren projeleriyle gündemden düşmeyen KOİDER (Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği), düzenlediği sosyal etkinliklerle de adından sıkça söz ettiriyor. KOİDER, bu kez de gerçekleştirdiği görkemli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kokteyliyle ses getirdi.

SİYAH-BEYAZ GECE

KOİDER üyeleri, cumhuriyetimizin kuruluşunun 99’uncu yıldönümünü Dedeman Kartepe Kocaeli Oteli’nde düzenledikleri son derece şık ve coşku dolu bir etkinlikle kutladı. KOİDER Başkanı Nilgün İrteni Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen geceye dernek üyelerinin yanı sıra ilimizin tanınmış simaları da katıldı. Programın konsepti gereği geceye siyah-beyaz kıyafetlerle katılan konukların şıklığı gözlerden kaçmazken, 29 Ekim coşkusu gece boyunca eksilmeden devam etti.

5 YILIN ÖZETİ

KOİDER’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kokteyli saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından konuklara Cumhuriyetimizin 99 yılda geldiği noktayı anlatan etkileyici bir slayt gösterisi sunuldu. Gösterimin ardından bir konuşma yapan dernek başkanı Nilgün İrteni Yılmaz, KOİDER’in kuruluşundan bu yana geçen 5 yılın kısa bir özetini yaptıktan sonra yeni yılda çok daha güzel projelere imza atacaklarını ifade etti. Başkan Yılmaz, KOİDER adına geceye katılanlara teşekkür etmeyi de unutmadı.

MARŞLARLA COŞTULAR

Başkan Nilgün İrteni Yılmaz’ın konuşmasının ardından, gece profesyonel zeybek ekibinin yaptığı muhteşem gösteriyle devam etti. Gecenin sürprizi ise performanslarıyla izleyenlere duygu dolu anlar yaşatan efelerden birinin kadın olmasıydı. Efelerden sonra sergilenen tango gösterisi ise konuklardan büyük alkış aldı. Gece, Dj Yahoo’nun performansıyla devam ederken, dernek üyeleri ve davetliler gece boyunca 10. Yıl Marşı eşliğinde coşkuyla 29 Ekim’i kutladı.

NASIL ARANDI: #kocaeli # kocaelilife # kocaelinindergisi # kocaelidergisi # dergilik # koider # kadın # kadındayanısması # konser # topluluk # koiderbazaar # bazaar #29 ekim

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.