16-07-2024 23:49

Bizimle kalın

2018-12-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-12-01
.stripslashes($urun->baslik).

2018’i geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde inanıyorum ki hepinizi farklı bir heyecan sardı. Aksini iddia edenlerin bile içinde bir ‘umut’ taşıdığını biliyorum. Yeni yıl, yeni umutlar, yeni hayaller... Pek çoğunuzun yeni yıl hayallerinin en kilit kelimelerinin yeni bir iş, yeni bir aşk olduğunu da tahmin edebiliyorum. Sertap Erener’in de şarkısında söylediği gibi;

Bu senem iyi geçmedi söylemem lazım

Kader beni seçmedi ama görmemem lazım

Belki birdenbire yeniden başlamam gerek

Eskiden taptığımı bugün taşlamam gerek

Yeni bir aşk 

Yeni bir iş 

Yine gülecek bir neden lazım

Yeni bir haber

Yeni bir kader

Bunlar için bana şans lazım…”

 

Evet, 2018 hepimiz için zor bir yıldı. Sıkıntılarla dolu bir seneyi geride bırakırken, beynimizde ‘yeni bir başlangıç’ olarak kodladığımız yeni yıl, farklı umutları da beraberinde getiriyor. Yeni yılın öncelikle hepinize sağlık, huzur, mutluluk ve aşk getirmesini diliyorum. Umarım 2019’da şans sizin kapınızı çalar ve hayallerinizin gerçekleşeceği bir yıl olur.

★ ★ ★

Gelelim Kocaeli Life’ın yeni sayısına...

2018’in son sayısını her zamanki gibi büyük bir heyecanla tamamladık, 2019’u coşkuyla karşılamaya kendimizi hazırladık. Bu sayımızda kentimizin tanınmış simalarının 2019 beklentilerine de yer verdik ve ortaya birbirinden ilginç, şaşırtıcı, hatta eğlenceli röportajlar çıktı. Okurken keyif alacağınızı düşünüyorum.

Yılın son sayısında kapağımızı Elif-Levent Ergüney çiftine ayırdık. İşletmecilik alanındaki 12 yıllık tecrübelerini kafe-restoran-düğün salonu olarak kurguladıkları yeni mekanları Diva Garden’da konuşturan Ergüney çiftini daha yakından tanımak isterseniz, ‘bu röportajı kaçırmayın’ derim. Yine bu sayıda Ayşe-İrfan Fırat çiftinin kendi zevklerine göre döşedikleri saray gibi evlerine konuk olacak, Burçin Şahin’in yeni markası Chance Maya ile tanışacaksınız.

★ ★ ★

Gülender Sargın’ın, Kocaeli Life için kaleme aldığı gezi yazısı Nepal’i okurken kendinizi kah Everest’in Tepesi’nde, kah maymunlar diyarında bulacak, Nirvana’ya ulaşmanın hazzını yaşayacaksınız. İdeal kilo, sağlıklı omurganın adresi Flex & Form’un yanı sıra fazla kilolarından, bölgesel yağlarından, selülit ve çatlaklarından kurtulmak isteyenlerin adresi Reborn Beauty Center hakkında merak ettiklerinizi bu sayıda bulacak, ifade uzmanı ve make-up artist Sinem Karakaş’ın uygulamalarını yine bizden öğreneceksiniz. Diş hekimi Volkan Severcan’ın hobilerini duyduğunuzda şaşkına dönecek, Instagram fenomeni Sergen Deveci ile ünlü dekor ve kostüm tasarımcısı Efter Tunç’un hayat hikayesini soluksuz okuyacaksınız. 2018’in son sayısında eğitimden sağlığa, spordan eğlenceye kadar birbirinden renkli ve doyurucu haberler sizi bekliyor. Bu arada cemiyet hayatının renkli simalarının katıldığı etkinlikleri de Kocaeli Life’ta bulacaksınız.

2018’de olduğu gibi 2019’da da bizimle kalın, habersiz kalmayın.

Mutlu seneler...

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.