21-06-2024 13:45

Bize her mevsim bahar...

2019-11-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-01
.stripslashes($urun->baslik).

Aylardan kasım, mevsimlerden sonbahar. Kısalan günlerin, sararan yaprakların, serin esen rüzgarların, bitmek bilmeyen yağmurların mevsimi. Nedense hep hüznü çağrıştırır insana hazan mevsimi.

Ama durun, hüzünlenmek yok.

Uzmanlar ‘Sararan yapraklar ve sonbahar depresyonunun habercisi’ diyor ama depresyona girmek de yok.

Ne demiş şair;

“Yaprak döker bir yanımız

Bir yanımız bahar bahçe..”

Belki dışarısı son-bahar ama siz ilk heceye takılmayın, bu derginin içinde ‘bahar’ var.  Kışın karanlığına inat tıpkı bahar gibi rengarenk, cıvıl cıvıl bir dergi hazırladık sizlere.  Nasıl ki baharda doğa yeniden canlanır, işte öylesine canlı bir sayı ile karşınızdayız. Nasıl ki her bahar tazelenip, yeni başlangıçlara yelken açarız, işte öylesine yepyeni bir içerikle hazırladık bu sayımızı da.  Şimdi koltuklarınıza yaslanın, bahar kadar canlı, rengarenk, cıvıl cıvıl kasım sayısının keyfini çıkarın!

★ ★ ★

 

Gelelim kasım sayımızda neler olduğuna. Kapağımızda çocuk yaşta atıldığı çalışma hayatında başarı merdivenlerini hızla tırmanan ve genç yaşına rağmen sektöründe haklı bir üne kavuşan Senem Göktaş var. Genç, enerjik, dinamik, çalışkan, üretken ve ‘Kadın gülerse dünya güler’ mottosunun peşinden giden Senem Göktaş’ın başarı hikayesini keyifle okuyacaksınız.

Bu sayıda; Kuruçeşme’nin tanınmış simalarından Dursunali Gür’ün açtığı Marilyn Monroe Güzellik Merkezi’nde güzelliğinizi yeniden keşfe çıkacak, zarif ve modern görünümü, teknolojisi ve konforuyla SUV segmentinin en yeni ve eğlenceli üyesi Yeni Ford EcoSport ile tanışacaksınız.

Claim Studio’nun sahibi, hareket terapisti Çiğdem Topuz’un tarzına hayran kalacak, merkezi Washington’da bulunan, iki ay önce ilimizde de bir şube açan Mentora College ile yabancı dil öğrenmenin keyfine varacaksınız.

Otomobilini ilk günkü kadar konforlu, bakımlı ve temiz kullanmak isteyenlerin adresi Autobella’ya konuk olacak, Marmara Koleji Anaokulu’nda sorgulayan, araştıran ve düşünen bir neslin temellerinin nasıl atıldığına şahit olacaksınız.

★ ★ ★

 

Kasım sayımızda sadece bunlar yok tabii ki. Kocaeli’de kahvaltı denilince akla ilk gelen Kuzine Restaurant bu ay kapılarını Kocaeli Life okurları için açtı. Kuzine’de lezzet şölenine tanık olacak, sonbahar kamp önerileriyle hafta sonlarınızı daha keyifli hale getireceksiniz.

Kocaeli Life’ın kasım sayısında daha neler var neler. Sağlıktan eğitime, modadan alışverişe, sanattan eğlence dünyasına kadar birbirinden renkli, birbirinden keyifli ve eğlenceli haberler sizi bekliyor.

Bu ay, hazırladığımız içerikle sonbaharın hüznüne kapılıp depresyona girmenize izin vermeyeceğiz.

Tazelendiğiniz, yenilendiğiniz, umutlarınızı yeşerttiğiniz bir ay olsun.

Her ne kadar dışarısı sonbahar olsa da evinize ve iş yerinize Kocaeli Life ile bahar gelsin.

Bizi izlemeye devam edin.

NASIL ARANDI: #Serpil Çolak # kocaeli life # köşe yazısı # kocaeli # dergi # dergicilik # magazin # bahar # gazeteci

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.