17-07-2024 17:20

Avlu’yu cadılar bastı!

2019-10-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-10-31
.stripslashes($urun->baslik).

 

HABER: CANDAR TÜMEĞ

Çıkış noktası İrlanda olmasına rağmen her yıl 31 Ekim tarihinde, dünyanın pek çok ülkesinde büyük organizasyonlarla kutlanan Cadılar Bayramı, son yıllarda ülkemizde de oldukça popüler.

Açıldığı günden itibaren kentimizin eğlence hayatına damgasını vuran DoubleTree by Hilton Kocaeli Oteli de Cadılar Bayramı nedeniyle oldukça eğlenceli bir parti organize etti. Otel bünyesinde hizmet veren Avlu Gastro Pub’da gerçekleştirilen Cadılar Bayramı konseptli parti; katılımcıların giydiği ilginç kostümler, maskeler ve yaratıcı makyajlarla çok renkli görüntülere sahne oldu.

Avlu Gastro Pub’da, Berkan Aslan’ın sunumuyla gerçekleşen partiye katılanlar, gece boyunca DJ Yahoo’nun performansıyla coştu. Maskeleri, çılgın kostümleri ve sıra dışı makyajlarıyla pisti bir an olsun boş bırakmayan konuklar, tam anlamıyla Cadılar Bayramı konseptinin hakkını verdi. 

Yapılan hediye çekilişiyle eğlence ve heyecanın ikiye katlandığı partide eğlenceye doyan Kocaelililer, farklı bir gece yaşamanın mutluluğunu yaşarken, DoubleTree by Hilton’un Cadılar Bayramı partisini geleneksel hale getirmeyi planladığı öğrenildi.

NASIL ARANDI: #cadılar bayramı # parti # kutlama # eğlence # DoubleTree by Hilton Kocaeli Otel # Avlu Gastro Pub # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.