26-06-2024 01:10

Akademi Hastanesi'nde başarılı iki isim

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 08/05/2021
Geçtiğimiz aylarda 20. Yılını kutlayan Akademi Hastanesi, iki değerli hekimin daha kadrosuna katılmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi
.stripslashes($urun->baslik).

Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kırman ve Başhekim Dr. Erhan Uysal,  kentimizde başarıları ve yaklaşımları ile sevilen Dahiliye Uzmanı Fatma Şahin ve özellikle tümör ve obezite cerrahisi konusunda deneyimleri ile adından sıkça söz ettiren Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Çağrı Tiryaki’ye aramıza hoş geldiniz diyerek başarılarının devamını dilediler.

 

Uzm. Dr. Fatma Şahin (Dahiliye Uzmanı)

 

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan ve kentimizde uzun yıllardır Seka Devlet Hastanesi’nde görev yapan Dahiliye Uzmanı Dr. Fatma Şahin artık hastalarını Akademi Hastanesi’nde ağırlayacak.

Renkli kişiliği ve işindeki tecrübesiyle birçok ailenin hayatına dokunmuş olan kentimizin sevilen hekimlerinden Uzm. Dr. Fatma Şahin, mayıs ayı itibari ile Akademi Hastanesi’ndeki görevine başladı.

 

Op. Dr. Çağrı Tiryaki Genel Cerrahi (Obezite ve Metabolik Cerrahi)

 

1979 İzmir doğumlu Op. Dr. Çağrı Tiryaki, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Genel Cerrahi ihtisasını Kocaeli’de tamamladı ve uzun yıllar Kocaeli Eğitim Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor ve Öğretim Üyesi kadrolarında görev aldı.

​Dr. Çağrı Tiryaki, sindirim sistemi (yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak) tümörleri, sindirim sisteminin diğer tüm hastalıkları (safra kesesi taşları, reflü hastalığı, karaciğer hastalıkları, dalak ve pankreas hastalıkları) ve obezite cerrahisi alanlarında uzmandır. Tüm endoskopik uygulamaları (gastroskopi, kolonoskopi, rektosigmoidoskopi, endoskopik mide balonu, gastroskopi ile mide botoksu) gerçekleştirmektedir.

 

 

NASIL ARANDI: #akademi hastanesi #çağrı tiryaki #obezitecerrahisi #tüpmideameliyatı #kocaeli #izmit #sağlık #genelcerrahi #fatma şahin

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.