29-02-2024 17:06

Yıllara meydan okuyan aşk...

2016-12-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-12-04
.stripslashes($urun->baslik).

Derince Limanı’ndan emekli Zihni ve Gülnur Samatya çiftinin güzeller güzeli kızları Sema ile Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’ndan emekli Sabri Yılmaz ve ev hanımı Nurten Yılmaz çiftinin yakışıklı oğulları Yusuf, muhteşem bir düğünle ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.

İlimizde siyasi kişiliğiyle de tanınan, MHP il yöneticilerinden iş adamı Yusuf Yılmaz ile yüksek tekstil mühendisi Sema Samatya’nın 13 yıldır süren aşkları, Emex Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğünle taçlanırken, her iki ailenin akraba ve yakın dostları geceye yoğun katılım gösterdi.

Sema ve Yusuf’un oldukça heyecanlı olduğu gözlenen düğünde, çiftin nikah akdine, 23. Dönem MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, gelinin eniştesi Necati Gültekin ve damadın amcası Murat Yılmaz şahitlik etti.

 

 

 

Nikah akdinden sonra evlilik cüzdanını verme görevi Cumali Durmuş’a düştü.

 Durmuş, “Yusuf benim oğlum sayılır, onu uzun yıllardır tanırım. Biliyorum ki iki güzel evladımız da bugünü sabırla bekledi. 13 yıldan beri birlikte olan güzel çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Her ne kadar erkek tarafı olsam da nikah cüzdanını güzel kızımız Sema’ya vermek istiyorum” diyerek, cüzdanı güzel gelin Sema’ya takdim etti.

Sema ile Yusuf’un, her detayın incelikle düşünüldüğü ve eğlence temposunun hiç düşmediği düğünü davetlilerden tam not aldı.

Özel tasarım gelinliği içerisinde peri kızı kadar zarif görünün güzel gelin Sema, bir an olsun pistten inmezken, eşi ve babasıyla karşılıklı oyunlar oynadı.

Bundan sonra Yuvam Akarca’da ikamet edecek yeni evli çift, balayı için yurt dışını tercih ederek, Tayland’ın başkenti Bangkok’a gitti.

NASIL ARANDI: #Emex Otel # Sema Samatya # Yusuf Yılmaz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.