17-07-2024 16:45

Yiğit Alp sünnet oldu

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 02/07/2024
Serap ve Özer Sevimli çiftinin yakışıklı oğulları Yiğit Alp, doğum gününde sünnet olarak çifte mutluluk yaşadı
.stripslashes($urun->baslik).

Gedik Yatırım İzmit Şubesi’nin müdürü Özer Sevimli ile zarif eşi Serap Sevimli, yakışıklı oğulları Yiğit Alp için görkemli bir sünnet düğünü düzenledi. Özel Seymen Koleji’ne devam eden Yiğit Alp için organize edilen sünnet düğünü Tryp By Wyndham İzmit Otel’de gerçekleştirildi. Sevimli çifti, düğünde 10 yaşındaki kızları Selen ve 6 yaşındaki oğulları Yiğit Alp ile mutlu bir aile tablosu sergiledi.

ÇİFTE MUTLULUK

Sevimli çiftinin akrabalarının ve arkadaşlarının hazır bulunduğu sünnet düğününde Yiğit Alp ise çifte mutluluk yaşadı çünkü o gün aynı zamanda Yiğit Alp’in doğum günüydü. Yiğit Alp, sünnet düğününde doğum günü pastasını alkışlar eşliğinde kesti. Masal Wedding’in organize ettiği sünnet düğününde organizasyon kusursuzdu.

ÇOK EĞLENDİLER

Yiğit Alp için düzenlenen sünnet düğünü baştan sona neşe içinde geçti. Çocuklar için sihirbaz gösterileriyle renklenen, Bubble Show ile hareketlenen sünnet düğününde palyaçolar da çocuklara eşlik etti. Yiğit Alp’in arkadaşlarıyla birlikte doyasıya eğlendiği sünnet düğününde Cherry Orkestrası da sahne alarak davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.