Yağmur ile Ali Can’a mutluluklar...

2020-09-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-09-09
.stripslashes($urun->baslik).

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin ortaklarından diş hekimi Rukiye Acar ile Derince Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin ortaklarından diş hekimi Hasan Acar’ın güzel kızları Yağmur Acar, Sakarya’nın sevilen iş adamlarından, Sen Otel’in de sahibi Erdal Şenkardeş ve Gülten Şenkardeş’in yakışıklı oğulları Ali Can Şenkardeş ile dünya evine girdi.

İlimizin sevilen simalarından Rukiye-Hasan Acar çiftinin mimar kızları Yağmur ile aile şirketinde çalışan Ali Can’ın nişan merasimi ile nikah töreni pandemi nedeniyle aynı ay içinde gerçekleştirildi. Ağustos ayının başında, Acar ailesinin Sapanca’daki evlerinin bahçesinde, aile arasında düzenlenen nişan merasimine her iki ailenin sadece yakın akrabaları katıldı.

Nişan merasimi için yaz akşamlarına uygun bir konsept seçen, evin bahçesini, ferahlatan rengi ve kokusuyla adeta bir limon bahçesine çeviren, sarı lalelerle süsleyen genç çift, evlilik yolunda ilk adımı atarken şık kostümleri içinde adeta göz kamaştırdı. Gelin adayının nedimeleri de konsepte uygun kıyafetleriyle geceyi hem renklendirdi hem de neşelendirdi.

 

AFTER PARTY ALAÇATI’DA

Yağmur Acar ile Ali Can Şenkardeş çifti nişan merasiminin ardından Gölevi’nde gerçekleştirilen nikah töreniyle evliler kervanına katıldı. Nikah kokteyline Acar ve Şenkardeş ailelerinin akrabaları, yakınları ve dostları katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Nikah öncesi Bozcaada’da bekarlığa veda partisi düzenleyen çift, after partiyi ise Alaçatı’da gerçekleştirdi.

NASIL ARANDI: #yağmur acar # ali can şenkardeş # nişan # düğün # evlilik # aşk # sevgi # alaçatı # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.