24-06-2024 00:20

X-Kredi ile anında araç sahibi olun

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 21/01/2022
Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 2. el araçlarda X-kredi imkanı ile araç sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat yaratıyor
.stripslashes($urun->baslik).

Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2. el araçlarda X-kredi fırsatıyla anında araç sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Aracınızı istediğiniz yerden beğenin krediniz Toyota Finans X-Kredi’den

Hayallerinizi süsleyen ikinci el araçlara en uygun koşul ve ödeme seçenekleriyle, kefilsiz, formalitesiz, en kestirme yoldan hızlıca ulaşabilirsiniz. Toyota Finans verdiği X-Kredi kapsamında kolay kredi imkanıyla müşterilerin yüzünü güldürüyor.

KOLAY KREDİ İMKANI

Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2.El Satış Müdürü Oğuz Ayaz, 'X-Kredi nedir?' sorusuna cevap vererek bizleri bilgilendirdi. Ayaz yaptığı açıklamada, uygun ödeme seçeneklerinden bahsederek şunları söyledi: “Almak istediğim araç için en kolay krediyi acaba nerede bulabilirim? diye dert etmeyin. Hayalinizdeki otomobili seçtikten sonra sadece T.C. Kimlik numaranız ile başvurunuzu yapabilir ve sonucunu çok kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Almak istediğiniz araç 15 yaş ve 350000 km’ye kadar ise X-Kredi’ye hemen başvurabilirsiniz. Uzun vadeler, uygun ödeme seçenekleri, kolay ve hızlı süreçlerle 2.El aracınıza yepyeni bir kredi imkanı sunuyoruz.” dedi.

YAPMANIZ GEREKENLER

Bankaların verdiği kredi imkanlarına müşterilerin vakit harcamadan Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2.El’de sahip olabileceklerini söyleyen Satış Müdürü Oğuz Ayaz, “İnternet üzerinden, tanıdıklarınızdan, açık oto pazarından ya da galeriden satın almak istediğiniz araca X-Kredi ile sahip olabilirsiniz. Öncelikle satın almak istediğiniz aracı internet, galeri, açık oto pazarı ve benzeri kanaldan belirleyin. Daha sonra X-change by Toyota’ya gelin ve kredi danışmanımız aracılığıyla X-Kredi’nin avantajlı ödeme seçenekleriyle başvurunuzu gerçekleştirelim. Böylece hayalini kurduğunuz araca en kısa zamanda sahip olma şansı yakalayın” diyerek herkesi Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2.El‘e davet etti.

 

İletişim Hattı: 0262 333 52 92

WhatsApp Hattı: 0533 152 78 81

Adres: Körfez Mahallesi, Ankara Karayolu Caddesi, No: 24 İzmit/Kocaeli

NASIL ARANDI: #toyotaplazakocaelikaya #kocaelikaya #ikinciel #araç #otomotiv #toyota #xkredi #imkan #fırsat #avantaj #toyotaaraç #satışmüdürü #oğuzayaz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.