Üç İki Bir Diyet Danışma Merkezi açıldı

2019-11-30    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-11-30
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

25 yıldır diyetisyenlik yapan Dyt. Ercan Kaplan ve genç meslektaşları Dyt. Melek Ayhan, Dyt. Büşranur Ekşi,  Soydan İş Merkezi’nin 2.katında  ‘Üç İki Bir Diyet Danışma Merkezi’ni hizmete açtı. Başarılı diyetisyenler, yaptığı güçbirliği ile İzmit halkına yeni bir diyet merkezi kazandırmanın heyecanını yaşadı. Açılış törenine siyasilerden ve diyetisyenlerin yakın çevrelerinden yoğun katılım vardı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordintörü abdullah Köktürk, CHP eski merkez ilçe başkanı Alparslan Seymen ile çok sayıda kişi açılışa katılarak diyetisyenler Kaplan, Ayhan ve Ekşi'yi yalnız bırakmadı.

 

 

 

KURDELE KESİLDİ

Dualar ve iyi dilek temennilerinin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, protokol üyeleri ve Üç İki Bir Diyet Danışma Merkezi kurucuları ile kurdele kesimi gerçekleşti. Davetliler hayırlı olsun dileklerinde bulunarak fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

KURUMSAL DANIŞMANLIK YAPIYORUZ

Sektörde 25 yıllık tecrübesi olan  Dyt.Ercan Kaplan 10 yıl boyunca Kocaeli Üniversitesi Hastanesi'nde baş diyetisyen olarak çalıştıktan sonra ilimizde özel hastanelerin birçoğunda diyetisyenlik yaptıktan sonra yeni mezun arkadaşlarıyla birlikte diyetisyenlik merkezi açmaya karar  vermiş başarılı bir isim. Açılışta konuşan Dyt. Kaplan, kişinin önce kendini araması, kendindeki sorunu bulması ve sorununa çözüm olacak kişiyi bulması gerektiğini belirterek şunları söyledi: “Bizler danışma merkezimizde üç diyetisyen olarak hizmet vermekteyiz. Özel okulların yemekhaneleri, kreşler, spor merkezleri, fabrikalar gibi toplu beslenme yapılan kurumlarda kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yeni mezun arkadaşlarımı bu mesleğin içerisinde pişirmeye çalışacağım."

 

NELER YAPILMAKTA?

110 metrekarelik alanda hizmet vermeye başlayan ‘Üç İki Bir Diyet Danışma Merkezi’ pazar günü hariç saat 09:00-19:00’da açık olacak. Danışma merkezinde; böbrek hastalıkları, karaciğer hastalıklar, sporcu beslenmesi, diyabet, beslenme davranış bozuklukları, sindirim sistemi hastalıkları, gebe ve emzirme döneminde beslenme, çocuk hastalıkları hekim tavsiyelerine uygun bir biçimde beslenme planı oluşturulacak. Bunun yanında metabolizma düzenleyici, ağrı, stres, uykusuzluk gibi rahatsızlıklarda etkili olacak andulasyon cihazı da danışma merkezinde yer alıyor.

 

 

NASIL ARANDI: #üç iki bir diyet danışmanlık # merkez # açılış # Dyt.Ercan Kaplan # Dyt.Melek Ayhan # Dyt.Büşranur Ekşi # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.