Toyota Plaza’da servis avantajları sürüyor

2018-03-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-05
.stripslashes($urun->baslik).

31 Mart tarihine kadar devam edecek kampanyada; Toyota Plaza Kocaeli Kaya servisine gelen 2013 ve öncesi tüm Toyota modelleri Forever programı kapsamında parçada yüzde 15, işçilikte ise yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler.

Toyota Forever Kart sahiplerinin Toyota Plaza Kocaeli Kaya’dan yararlanabileceği kampanya kapsamında, Toyota Protect Tam Koruma Paketi, gövde ve döşeme koruyucu ürünlerini birlikte aldıklarında Döşeme Koruyucu ürüne yüzde 20 indirim ile sahip olabilecekler.

Ayrıca araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyotalara, Toyota Forever Kart indirimlerine ilave olarak, periyodik bakımlarda 1 litrelik Toyota orijinal motor yağı ile birlikte 4 adet Bridgestone, Lassa veya Michelin lastik alımında bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 150 TL’ye varan lastik kuponu hediye edilecek.

Kampanya süresince Toyota Forever Kart sahipleri ayrıca Toyota Asistanım ürününü yüzde 40 indirim fırsatıyla alabilecekler.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, araçlarını Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya götürmek olacak.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.