23-02-2024 05:57

Toyota Kocaeli Kaya’da şenlik havası

2018-04-21    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-21
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl farklı etkinlikler ile kutlayan Toyota Plaza “Kocaeli Kaya” bu yıl da çocukları unutmadı. Geleneksel hale gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinin bu yıl 14.sünü gerçekleştiren Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler gönüllerince eğlendiler.

 

ÇEŞİTLİ PARKURLARDA EĞLENDİLER

Çocuklar, yüz boyama, resim çalışmaları şişme oyun parkurları, mini disco, jonglör ile eğlenceli anlar yaşadı. Etkinlikte 30 adet farklı yaş gruplarına oynanan oyunlar sonucunda hediyeler dağıtıldı. Çocuklar kendileri için hazırlanan parkurda eğlenirken, anne ve babalar Toyota modelleri ile test sürüşü yapma imkanına sahip oldu.

 

 

GELECEĞİMİZİN EMANETİNE SAHİP ÇIKIYORUZ

Toyota Plaza Kocaeli Kaya Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Kaya, yaptığı açıklamada ‘Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Dünya çocuklarına armağan ettiği bu önemli günün anlamını yaşatmak adına 14 yıl önce başladığımız bu etkinliğin gelenekselleşmesi ve tüm Kocaeli halkı tarafından etkinlik tarihinin heyecanla beklenmesinden dolayı mutluluk duyarız. 23 Nisan büyüklerin dünyasında küçüklere yer vermesidir. Sosyal sorumluluk bilinci ile baktığımız bu etkinlik geleceğimizin emaneti olan küçüklerimizin bu armağanı en iyi şekilde temsil etmeleri için bir öğretidir. Etkinlikte emeği geçen tüm ekibime ve katılımcı olan Kocaeli halkına teşekkürü borç bilirim’ dedi.

 

NASIL ARANDI: #toyota plaza kocaeli kaya # 23 nisan # kutlama # şenlik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.